+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snowzone.cz

Klíčová slova: snowboarding,ferraty,lezení,výstupy, vrcholy,hory

E-mail: mail@snowzone.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2009

Popis: Web s tématikou hor - snowboarding (obsáhlý průvodce tímto sportem), ferraty (zajištěné horolezecké cesty, klettersteigy), lezení (horolezectví, climbing) a výstupy na vrcholy hor. Spousta fotografií těchto témat z mnoha míst (Alpy, Dolomity, Rakousko, Německo, Itálie, Švýcarsko, Čechy a další).

Web: http://www.snowzone.cz

Další související informace

Čenkovice Ski areál

ski,hory,Čenkovice,areál,lyžařské,středisko, Buko – Oficiální stránky Ski Čenkovice.eu lyžařský areál Buková hora. Ski Čenkovice - informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

AQUA AEROBIC

aqua aerobic,aqua fitness, aqua dance, aqua kick – AQUA AEROBIC - cvičení ve vodě pro veřejnost. Nabízíme aqua fitness, aqua kick box, aqua dance, aqua relax, aqua jogging. Dále pořádáme pravidelné Wellness sobotní akce a relaxační aqua víkendy.Nejširší nabídka bazénů a lokalit v Praze.

Načítání trvalo 0.0616 sekund.