+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Snowzone.cz

Klíčová slova: snowboarding,ferraty,lezení,výstupy, vrcholy,hory

E-mail: mail@snowzone.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2009

Popis: Web s tématikou hor - snowboarding (obsáhlý průvodce tímto sportem), ferraty (zajištěné horolezecké cesty, klettersteigy), lezení (horolezectví, climbing) a výstupy na vrcholy hor. Spousta fotografií těchto témat z mnoha míst (Alpy, Dolomity, Rakousko, Německo, Itálie, Švýcarsko, Čechy a další).

Web: http://www.snowzone.cz

Další související informace

Skipark Čenkovice

ski,hory,Čenkovice,areál,lyžařské,Buková hora – Lyžařský areál Čenkovice - Buková hora. Kompletní informace o lyžařském areálu Čenkovice, web kamera, půjčovny, vleky, sjezdovky, běžecké tratě, lyžařské školy, služby, ubytování, počasí a mnoho dalších informací.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

AQUA AEROBIC

aqua aerobic,aqua fitness, aqua dance, aqua kick – AQUA AEROBIC - cvičení ve vodě pro veřejnost. Nabízíme aqua fitness, aqua kick box, aqua dance, aqua relax, aqua jogging. Dále pořádáme pravidelné Wellness sobotní akce a relaxační aqua víkendy.Nejširší nabídka bazénů a lokalit v Praze.

Načítání trvalo 0.0828 sekund.