+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sokol Heřmaničky

Klíčová slova: fotbal, sokol, Heřmaničky, fotbalový klub, okres

E-mail: marekneufus@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. z??? 2012

Popis: Oficiální stránky fotbalového klubu TJ Sokol Heřmaničky. Webová prezentace nabízí kompletní tabulky, soupisky, aktuální výsledky i jiné informace z dění tohoto fotbalového klubu, který se nachází v okrese Benešov.

Web: www.sokolhermanicky.cz

Další související informace

Stolní fotbal

stolní fotbal, stolní fotbaly, stolní fotbálek – Provoz, prodej a pronájem stolních fotbalů, jukeboxů a kulečníků. Zajištění náhradních dílů, oprav a kompletního servisu. Navštívte naše stránky a vyberte si stol ktorý sa vám hodi - sme tu len pre vás.

Fotbalové turnaje

fotbalové turnaje, zimní, halové, fotbal, turnaj – Nabídka fotbalových turnajů pro fotbalové kluby z Česka a Slovenska. Prezentujte svůj fotbalový turnaj zdarma. Nalenete zde zimní, letní a halové turnaje. Najdete zde výsledky z předchozích turnajů. Těšíme se na Vaši návštěvu

Různý věci, najděte vše

fotbal, sport, basketbal, badminton, golf, hokej – Najděte vše, co jste chtěli vědět o sportu. Naleznete zde zajímavé informace o oblíbených sportech. Fotbal, lední hokej, golf, box, badminton, basketbal a mnoho dalších. Přijďte se k nám podívat. Zajímavé věci nejen z oblasti sportu.

Načítání trvalo 3.2193 sekund.