+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sport a fitness

Klíčová slova: rotopedy, elipticaly, posilovací věže, steppery

E-mail: webmaster@sportfitness.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. kv?tna 2008

Popis: Prodej a distribuce sportovního vybavení pro domácí posilovnu, rehabilitační cvičení, rotopedy, crossové a běžecké trenažery, elipticaly, steppery, posilovací věže, výhradní zastoupení značky Tunturi.

Web: www.sportfitness.cz

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Offroad, 4kolky, adrenali

offroad, adrenalin, čtyřkolky, expedice, zážitky – Outdoor action nabízí adrenalinové akce a zahraniční expedice. Vyzkoušejte si jízdu v offradu, čtyřkolkách, paintball či mnoho dalších adrenalinových zážitků, které nabízí Outdoor action. Nabízíme i možnost uspořádat zahraniční expedice!

Načítání trvalo 0.0660 sekund.