+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sport Zone Lysá - squash, tenis, badminton

Klíčová slova: squash, tenis, badminton

E-mail: info@sport-zone.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. b?ezna 2011

Popis: Přijďte si zasportovat do multifunkčního sportovního centra. Zahrajte si squash, tenis nebo badminton. Pro dámy tu máme možnost cvičení jógy nebo pilates, pro vaše ratolesti dětský koutek. Neváhejte a přijeďte k nám do Lysé nad Labem

Web: www.sport-zone.cz

Další související informace

Vše pro sport

sport,badminton,eshop,squash,tenis,atd. – Každý den přidáváme nové zboží do eshopu a aktuální zprávy do internetových novin.Podívejte se a věřte nám.Eshop má sekce: zdravý životní styl,oblečení značky Yonex, rakety,powerballs atd. V levé části se věnujeme informacím o zdraví, zdravém životním stylu a vybíráme pro vás ty nejzajímavější informace ze sportu.

Tenis, golf i squash

tenis, squash, badminton – Badminton, squash, hokej, golf nebo fotbal si můžete zahrát ve sportovním areálu Club Classic v Brně. Připraveny jsou tenisové kurty, golfový simulátor, hřiště na beach volejbal, posilovna a výuka tenisu. Vyzkoušejte sportovní areál Club Classic!

Hrajeme Squash

Squash, Pravidla, Kurty, Rakety, Míčky, Oblečení – Stránky zaměřené na squashové začátečníky poskytují základní informace o pravidlech a vybavení, které budete potřebovat. Pro pokročilé hráče jsou jako inspirace připravena videa, která zachycují při hře squashové profesionály.

Načítání trvalo 0.1520 sekund.