+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportex.cz

Klíčová slova: Sportovní potřeby,sport,volný čas,zábava,Everlast

E-mail: obchod@sportex.cz

Datum vloľení do katalogu: 18. kv?tna 2008

Popis: Sportovní potřeby pro profesionální a rekreační sportovce. Doplňky pro aktivní sport, volný čas a zábavu.Nevnucujeme ale pomáháme.Naše firma Sportex.cz se zabývá internetovým prodejem sportovních potřeb pro profesionální a rekreační sportovce. Zprostředkováváme prodej kvalitních sportovních potřeb ověřených a léty prověřených značek, což nabízí zákazníkům možnost vybrat si ze širokého sortimentu.

Web: www.sportex.cz/

Další související informace

Prospektiva s.r.o.

sportovní potřeby, lyže, kolečkové brusle – Prodej sportovních potřeb, sportovního oblečení, lyže, kolečkové brusle, servis a půjčovna lyží, prodej rybářských potřeb a tiskárna. Sportovní potřeby a oblečení, outdoor, servis a půjčovna lyži. sportovní potřeby, lyže, kolečkové brusle, sportovní oblečení a obuv, servis, půjčovna lyží, Adidas, Nike, Fila, Atomic, Elan, SnowWolf, NordBlanc

Sportplex Frýdek-Místek

víceúčelová sportovní hala, sportovní hala – Společnost Sportplex provozuje sportovní zařízení ve Frýdku-Místku. Mezi největší sportovní objekty patří Aquapark Olešná, který patří mezi největší a nejmodernější aquaparky v České republice. Sportplex spravuje víceúčelovou sportovní halu, ve které se kromě sportovních akcí (hokej, házená, bruslení veřejnosti ) konají i kulturní akce.

Načítání trvalo 2.4457 sekund.