+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportis

Klíčová slova: sázkové kaceláře, live stream, livescore

E-mail: sportis.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Zda naleznete aktuální výsledky všech sportovních soutěží, přehled sázkových kanceláří a máte možnost zde sledovat vybrané sportovní události online tzv. sport livestream, kdy můžete sledovat sport z pohodlí domova bez nutnosti přípojky k televizní anténě

Web: sportis.wz.cz/

Další související informace

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Dětské-lyže.cz

Blizzard, Rossignol, Roxy, Giro, Nordica, Tecnica – Eshop se specializuje na lyže, snowboardy, helmy, běžky, lyžařské boty, lyžařské brýle, cyklistické přilby, batohy, hodinky, běžecké lyže značek: ATOMIC, BLIZZARD, ROSSIGNOL, ROXY, SPORTEN, Elán, CAMELBAK, FLOW, GRAVITY, GIRO, Fischer, Nordica, TECNICA, SALICE, BURTON, Carrera, SUUNTO, POLAR, Casio, DEUTER, BOTAS, Salomon, BELL, DALBELLO, ALPINA, Dynastar, Fischer. Provozujeme servis lyží a snowboardů, půjčovnu lyží, snowboardů a běžek.

Načítání trvalo 0.2030 sekund.