+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportis

Klíčová slova: sázkové kaceláře, live stream, livescore

E-mail: sportis.info@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. ?nora 2012

Popis: Zda naleznete aktuální výsledky všech sportovních soutěží, přehled sázkových kanceláří a máte možnost zde sledovat vybrané sportovní události online tzv. sport livestream, kdy můžete sledovat sport z pohodlí domova bez nutnosti přípojky k televizní anténě

Web: sportis.wz.cz/

Další související informace

Sázky, tipovaní, tipy

sázky, sázení, tipovaní, kurzové sázení, bwin – Diskusní fórum o sázení, tipování, sázkách a kurzovém sázení. Tipy na fotbal, tipy na hokej, tipy na tenis, tipy na basketbal, tipy na NHL, tipy na NBA, tipy na MLB, tipy na skoky na lyžích, tipy na biatlon.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Půjčovna lodí Lužnice

Půjčovna lodí Lužnice – Půjčovna lodí Lužnice - Odyseatour s ochotným personálem a dlouholetou vodáckou tradicí půjčování lodí na Lužnici, Vám jistě udělá radost nejen ve slunných dnech letního odpočinku na řece Lužnici.

Načítání trvalo 0.1765 sekund.