+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní areál Harrachov

Klíčová slova: Harrachov, skiareál, Čertova hora, lanovky, vleky,

E-mail: areal@harrachov.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: Sportovní areál v Harachově - krásné lyžařské středisko pro zimní sporty v ČR, skokanské můstky, večerní lyžování, skibus do Harrachova. Koupání v přírodním bazénu a v horském potoce, lanová dráha na Čertovu horu, výlety na kole, horské túry.

Web: www.skiareal-harrachov.cz

Další související informace

Chorvatsko

Chorvatsko, Černá hora, apartmány, stany, letecky – Rozsáhlá nabídka zájezdů do atraktivních míst v Chorvatsku od Umagu až po Dubrovník s vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravou. Ubytování v apartmánech, stanech, chatách, bungalovech a hotelích s vlastní, autobusovou nebo leteckou dopravou.

Hotel Duha v Harrachově

hotel, Duha, ubytování, Harrachov, Krkonoše, – Krkonošský rodinný hotel DUHA leží v klidné čtvrti města a významného horského střediska Harrachov v údolí říčky Mumlavy. Hotel Duha nabízí ubytovací kapacitu 42 lůžek rozdělených do 15 pokojů s možností přistýlek, vybavených sprchou, WC a rádiem. Stravování zajišťuje hotelová restaurace, v níž mohou hosté ochutnat výtečnou českou kuchyni, ale i pokrmy z různých koutů světa.

Kutná Hora - informačně turistický portál

Kutná Hora, ubytování v Kutné Hoře, památky v Kutn – http://www.ikutnahora.czVítejte v jednom z nejpůvabnějších měst České republiky - Kutné Hory, které je pro svou unikátní architektonickou krásu zapsáno na světové listině UNESCO. Přinášíme Vám aktuální informace o turistickém dění v Kutné Hoře. Poskytujeme průvodcovské služby, informační servis. Zajišťujeme rezervace ubytování v hotelech, penzionech či apartmánech, stravování, dopravu, konferenční služby, svatební servis a sportovní aktivity.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.