+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní areál Harrachov

Klíčová slova: Harrachov, skiareál, Čertova hora, lanovky, vleky,

E-mail: areal@harrachov.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2010

Popis: Sportovní areál v Harachově - krásné lyžařské středisko pro zimní sporty v ČR, skokanské můstky, večerní lyžování, skibus do Harrachova. Koupání v přírodním bazénu a v horském potoce, lanová dráha na Čertovu horu, výlety na kole, horské túry.

Web: www.skiareal-harrachov.cz

Další související informace

Černá hora - Dovolená

cerna hora, cerna hora ubytovani, cerna hora mapa – Vše co potřebujete vědět o Černé Hoře - Dovolená, Ubytování, Mapa, informace o počasí, Zajímavosti a mnoho dalších informací. Tipy na dovolenou. Informace o různých místech Černé hory. Tivat je černohorské městečko a také velice oblíbené letovisko, nacházející se v Tivatském zálivu Boky Kotorské.

Hotel U Supa v Harrachově

hotel, U Supa, ubytování, Harrachov, restaurace, – Rodinný hotel U Supa se nachází v horském středisku Harrachov v klidnější lokalitě Nový Svět. Obec Harrachov je české horské středisko, které je ideálním místem pro rodinnou dovolenou, klidný pobyt bez stresu. Hotel U Supa v Harrachově nabízí celoročné ubytování ve 13 pokojích. K dispozici jsou dvoulůžkové a více lůžkové pokoje s možností přistýlky.

Kutná Hora - informačně turistický portál

Kutná Hora, ubytování v Kutné Hoře, památky v Kutn – http://www.ikutnahora.czVítejte v jednom z nejpůvabnějších měst České republiky - Kutné Hory, které je pro svou unikátní architektonickou krásu zapsáno na světové listině UNESCO. Přinášíme Vám aktuální informace o turistickém dění v Kutné Hoře. Poskytujeme průvodcovské služby, informační servis. Zajišťujeme rezervace ubytování v hotelech, penzionech či apartmánech, stravování, dopravu, konferenční služby, svatební servis a sportovní aktivity.

Načítání trvalo 0.0528 sekund.