+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní magazín

Klíčová slova: sport pro ženy, sport pro muže, sportovní výživa,

E-mail: magazinsport@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 31. b?ezna 2014

Popis: Nabídka veškerých sportů pro muže a také pro ženy. Vybrat si můžete z bojových sportů, vodních sportů až po zimní sporty. Pro muže je v nabídce také typický sport a to fotbal, ale také těhotné ženy zde najdou vhodné cviky pro své tělo a svalstvo.

Web: www.magazin-sport.cz/

Další související informace

Outdoor a kempování

Outdoor, kempování, batohy, spacáky, Fox outdoor, – Outdoor vybavení, vše pro kempování, turistiku a horolezectví. Široký sortiment - stany, spacáky, boty batohy, nože, baterky, karimatky, pláštěnky, oblečení a doplňkový sortiment pro letní i zimní sporty a army za velkoobchodní ceny.

Dart Club Brezno

1. Dart Club, Šípkarske turnaje, Bowling centrum, – Športový klub 1. dart club Brezno je dobrovoľným združením občanov, ktorí sa zaujímajú práve o organizovanie rôznych šípkarskych a stolno - futbalových podujatí, ako aj osvetou týchto zaujímavych hier a samozrejme s činnosťami súvisiacimi so zabezpečením cieľov a poslania klubu. Športový klub 1.Dart club Brezno bol založený 16. marca 1998 a je dobrovoľným združením občanov, ktorá sa zaujímajú o organizovanie šípkarskych a stolno futbalových akcií. V minulom roku sme pridali medzi naše aktivity aj bowlingové súťaže

Načítání trvalo 0.0665 sekund.