+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní mapa

Klíčová slova: sportovní, mapa

E-mail: info@sportovnimapa.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ?ervence 2012

Popis: Informační portál SportovníMapa.cz je jednoduchá databáze sportovišť v České republice. Jeho cílem je pomoci sportovištím s jejich reklamou, zvýšením fyzické návštěvnosti a nabídnout jasný přehled o tom, kde se jaké sportovní centrum nachází.

Web: www.sportovnimapa.cz

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Rezervační systém

rezervace, systém, sport, fitness – Jednoduchý systém umožňuje Vaším zákazníkům on-line rezervaci a sledování obsazenosti cvičebních hodin. Zákazník tak nemusí nikam volat a dotazovat se na aktuální stav obsazenosti. Stačí, když se podívá na vaše internetové stránky.

Načítání trvalo 0.0785 sekund.