+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní-termoprádlo.cz

Klíčová slova: outdoor stany spací pytle spacáky karimatky

E-mail: info@kbsport.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?ervence 2009

Popis: Provozujeme e-shop zaměřený na prodej stanů a spacáků, zejména značek Husky, Coleman a Jurek. Dále prodáváme veškeré doplňky pro kempování a outdoorové aktivity, jako batohy, karimatky, vařiče, svítilny, trekové hole a také outdoorovou obuv a textil. Pro vodáky máme v nabídce nafukovací čluny, pádla a lodní pytle.

Web: www.sportovni-termopradlo.cz

Další související informace

Sportovní hodinky

sportovní hodinky, sporttestery, outdoor hodinkyka – Specializujeme se na hodinky, které umí víc, než jen měřit čas. Proto v naší nabídce naleznete měřiče tepu, kompasy, hodinky s GPS, a další sportovní hodinky. Pokud potřebujete pomoci s výběrem neváhejte nás kontaktovat.

Interiérové dekorace

Fatboy sedací vaky pytle hedvábí Marimekko – Interiérové dekorace, sedací vaky a pytle Fatboy, dopňky Marimekko - hrnečky, talíře, ubrusy, zástěry, konvice a další, originální dekorace z ručně malovaného hedvábí Decolini Silkdesign - záclony, polštáře, paravany, stínítka.

Outdoor v Praze

outdoor – Souhrnný přehled možností outdoorových sportů v Praze a okolí. Podrobné informace o běhání, cyklistice, lezení, kanoistice i spoustě dalších aktivit v Praze. K tomu kalendář akcí, bazar, nabídky práce v outdooru a unikátní sportovní mapa Prahy.

Načítání trvalo 3.0733 sekund.