+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportovní výživa

Klíčová slova: sportovní výživa, aminostar, doplňky stravy

E-mail: suplements@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. prosince 2013

Popis: Při zvýšené zátěži (posilování, trénink apod.) potřebuje Vaše tělo mnohem více látek, které tělu pomohou s regenerací a tvorbou svalů. Pokud věnujete zvýšenou pozornost tréninku a potravinové doplňky a stravu zcela vynecháváte, může být právě to příčinou Vašeho neúspěchů při cestě za vysněnou postavou. Konzumování správné potravy a potravinových (výživových) fitness doplňků ovlivní tvar a množství svalů na Vaší postavě až o 60%!

Web: www.sportovni-vyziva.com

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.0538 sekund.