+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Sportplex Frýdek-Místek

Klíčová slova: víceúčelová sportovní hala, sportovní hala

E-mail: seo@abmmorava.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ?nora 2012

Popis: Společnost Sportplex provozuje sportovní zařízení ve Frýdku-Místku. Mezi největší sportovní objekty patří Aquapark Olešná, který patří mezi největší a nejmodernější aquaparky v České republice. Sportplex spravuje víceúčelovou sportovní halu, ve které se kromě sportovních akcí (hokej, házená, bruslení veřejnosti ) konají i kulturní akce.

Web: www.sportplex.cz

Další související informace

T-shock

sportovní dresy,výroba dresů – Výroba sportovních dresů s potiskem od jediného kusu za rozumnou cenu. Navrhněte si vlastní sportovní dres přímo na naších webových stránkách. Potisk celé plochy dresu umožňuje realizaci jakéhokoliv designu.

Sport bar

Sport bar, bar, sport bar Praha, sportovní přenosy – Sport bar: Sportovní přenosy ( fotbal, hokej, tenisové turnaje ), barové posezení, pokerové turnaje. Casino a herna, ruleta, příjemné barové posezení nejen u piva.

Asolo.cz - distributor As

Turistické boty, trekové boty, sportovní boty, hor – Dovozce, distributor a eshop trekové, sportovní a horolezecké obuvi Asolo a špičkových turistických, alpinistických a expedičních batohů s doživotní zárukou Lowe Alpine. Dovozce, distributor a eshop trekové, sportovní a horolezecké obuvi Asolo a špičkových turistických, alpinistických a expedičních batohů s doživotní zárukou Lowe Alpine.

Načítání trvalo 0.0626 sekund.