+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

sportyPLZEN.cz

Klíčová slova: sport plzen, fotbal plzen, futsal plzen

E-mail: info@sportyplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Přihlašování na sporty, zakládání sportovní akce, rezervace sportoviště a Amatérská Liga v Plzni! Chcete jít sportovat a nemáte s kým? Je VÁS na sport málo? Hledáte spoluhráče či protihráče? Přihlašte se na sport! Založte si sportovní akci a získejte nové hráče! Jak na TO? Potřebujete volné sportoviště na Váš sport? např. ve středu od 18h na Lokomotivě! Jak to funguje? Amatérská Liga v Plzni! Kdo se stane nejlepším amatérem-amatérkou-týmem Plzeňska v daném sportu? Např. Futsal Liga Mistrů! Jak to bude vypadat? Chcete spolupracovat se sportyPLZEN.cz? Koho hledáme? Vedoucí jednotlivých sportů, Jednatele se sportovištěmi, Organizátora Amatérské Ligy, Fotografa, Asistentku, Designera jednoduchých věcí, Administrátora webu atd.. Podrobnější info!

Web: www.sportyplzen.cz

Další související informace

Škola bojových umění NARAMA

škola bojových umění, Plzeň, box, kickbox, karate – Škola bojových umění Narama Plzeň, nikdy není pozdě začít - karate, box, kickbox, judo, musado. Škola bojových umění Narama Plzeň, nikdy není pozdě začít - karate, box, kickbox, judo, musado. Škola bojových umění Narama Plzeň, nikdy není pozdě začít - karate, box, kickbox, judo, musado.

Kvalitní betonové ploty Plzeň

betonový plot Plzeň, betonové ploty Plzeň, ploty – Nabízíme vysoce kvalitní okrasné betonové ploty, které se hodí pro každý dům. Betonový plot Plzeň, to je atraktivní plot pro váš dům. Na naší pobočce v Plzni si můžete prohlédnout nabízený sortiment betonových plotů.

Půjčky bez registru pro Plzeň a okolí

půjčky plzeň, půjčky bez registru plzeň – Poskytování nebankovních půjček ze soukromých zdrojů ve výši od 3000 do 100 000 Kč pro Plzeň a okolí, bez nahlížení do ragistrů. Požadujeme pouze čistý příjem minimálně 10 000 Kč. Zájemce o půjčku nesmí být zatížen exekucí.

Načítání trvalo 0.0583 sekund.