+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

sportyPLZEN.cz

Klíčová slova: sport plzen, fotbal plzen, futsal plzen

E-mail: info@sportyplzen.cz

Datum vloľení do katalogu: 12. ??jna 2010

Popis: Přihlašování na sporty, zakládání sportovní akce, rezervace sportoviště a Amatérská Liga v Plzni! Chcete jít sportovat a nemáte s kým? Je VÁS na sport málo? Hledáte spoluhráče či protihráče? Přihlašte se na sport! Založte si sportovní akci a získejte nové hráče! Jak na TO? Potřebujete volné sportoviště na Váš sport? např. ve středu od 18h na Lokomotivě! Jak to funguje? Amatérská Liga v Plzni! Kdo se stane nejlepším amatérem-amatérkou-týmem Plzeňska v daném sportu? Např. Futsal Liga Mistrů! Jak to bude vypadat? Chcete spolupracovat se sportyPLZEN.cz? Koho hledáme? Vedoucí jednotlivých sportů, Jednatele se sportovištěmi, Organizátora Amatérské Ligy, Fotografa, Asistentku, Designera jednoduchých věcí, Administrátora webu atd.. Podrobnější info!

Web: www.sportyplzen.cz

Další související informace

PARKETCENTRUM s.r.o.

podlahové krytiny, plzeň, podlahy, plovoucí podlah – Velkoobchod i maloobchod PARKETCENTRUM s.r.o. dodává podlahové krytiny všech druhů. Plovoucí laminátové i dřevěné podlahy, parkety, pvc, linolea a další. Součástí našich služeb je i pokládka podlah a renovace dřevěných podlah. Plzeň.

Pokrývačství Plzeň

Pokrývačství Plzeň, Střechy Kuneš, Střechy, – Specializuje na stavbu šikmých a plochých střech. Našim zákazníkům zpravidla zajištujeme střechy na klíč včetně komplexní dodávky pokrývačských, klempířských a tesařských služeb. Pokrývačství Plzeň - Střechy Kuneš

Taxi Plzeň

taxi plzeň, taxislužba, drink taxi, kurýr plzen – Taxi po Plzni za nejnižší ceny, levné taxislužba po celé ČR, slevy na telefonní objednávku. Profesionílní řidiči, sdělení ceny předem, možnost platby na fakturu. Spolehlivé řešení pro Vaši dopravu, spolupráce s hotely, restauracemi, bary i firmami.

Načítání trvalo 0.0576 sekund.