+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAKI - stabilní lyže

Klíčová slova: lyže,lyžování,krátké lyže,bezpečné lyžování

E-mail: staki@staki.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2012

Popis: Lyže STAKI s jednoduchým ovládáním a zvýšenou stabilitou vhodné pro děti i dospělé, pro začínající i pokročilé. S lyžemi STAKI vyrazíte na sjezdovky i volný terén. Nabízíme univerzálně dlouhé metrové lyže s metalovou stabilizační koncovkou, umístěnou za patkou vázání.

Web: www.staki.cz/

Další související informace

Lyžování last minute

Lyžování last minute, lyžování Rakousko – Mezi největší velmoci zimních sportů patří bezesporu Rakousko a Francie, které ovšem poskytují stejně dobré lyžařské podmínky jako okolní země. Nejnavštěvovanějšími hory v Evropě vůbec jsou Alpy, které se táhnou Rakouskem, Itálií a Francií. Na Slovensku vévodí Vysoké a Nízké Tatry, u nás to jsou zase Krkonoše.

Tarvisio

cestovní kancelář, lyžování Itálie, lyžování Alpy – Naše cestovní kancelář nabízí lyžování v Itálii. Jedná se o pobyty v malebném městečku Tarvisio v italských alpách. Tarvisio je pro české turisty nejbližší italské lyžařské centrum, které nabízí 32 km sjezdových tratí. Součástí dalších služeb areálu je snowpark, sáňkařská dráha nebo lyžařská škola.

Ubytování Orlické hory

ubytování, hotel, Orlické hory, Jeseníky, lyžování – Komfortní ubytování za příznivé ceny, wellness, sjezdovky pro začínající i pokročilé lyžaře, běžecké trasy a krásná příroda. To vše najdete v Acrobatparku Aleše Valenty na pomezí Orlických hor a Jeseníků. Blízké moderní lyžařské areály Dolní Morava a Červená Voda uspokojí požadavky jak náročných lyžařů, tak rodin s dětmi. Přímo u Acrobatparku vede několik krásných běžkařských tras. K tomu majestátní lesy, komfortní ubytování ve dvou a čtyřlůžkových pokojích s WiFi, wellness s vířivkou, play room a restaurace, to vše dělá z Acrobatparku ve Štítech místo, kde můžete strávit příjemnou zimní dovolenou a kam se budete určitě rádi vracet.

Načítání trvalo 0.0681 sekund.