+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAKI - stabilní lyže

Klíčová slova: lyže,lyžování,krátké lyže,bezpečné lyžování

E-mail: staki@staki.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2012

Popis: Lyže STAKI s jednoduchým ovládáním a zvýšenou stabilitou vhodné pro děti i dospělé, pro začínající i pokročilé. S lyžemi STAKI vyrazíte na sjezdovky i volný terén. Nabízíme univerzálně dlouhé metrové lyže s metalovou stabilizační koncovkou, umístěnou za patkou vázání.

Web: www.staki.cz/

Další související informace

Lyžování v Itálii

Lyžování v Itálii – Lyžování v Itálii Široká a pravidelně aktualizovaná nabídka lyžařských pobytů v Itálii, informace o Itálii, především o známých rekreačních oblastech. Přijďte si vybrat. http://www.lyzovani-italie.com

Apartmány Eva

ubytování beskydy, ubytování v beskydech, lyžování – Nabízíme ubytování v Beskydech. Dva vybavené, moderní apartmány, kapacita ubytování až 11 osob. Apartmány mají vlastní koupelny s WC, vybavené kuchyně, pokoje s TV (SAT), DVD, CD, radio, ložnice a balkony. Zahrada, ohniště, bazén, pískoviště se skluzavkou, garáž, parkování na pozemku. Výhled na celé Beskydy.

U Karla - Hochficht

Hochficht, ubytování Lipno, lipensko, lyžování – Nabídka skiareál Hochficht - lyžování na Šumavě v alpské kvalitě ! Již 9 rokem zabezpečujeme ubytování s lyžováním v Rakouském skiareálu Hochficht. Odvezeme vás na sjezdovku přímo od penzionu autobusem, který je s vámi na parkovišti u vleků až do vašeho odjezdu. Na Hochfichtu najdete 24 km kvalitních sjezdovek, jak pro náročné i začátečníky. Kapacita pro lyžování jsou tři čtyřsedačkové lanovky a šest kotvových vleků.

Načítání trvalo 2.5370 sekund.