+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

STAKI - stabilní lyže

Klíčová slova: lyže,lyžování,krátké lyže,bezpečné lyžování

E-mail: staki@staki.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. ?nora 2012

Popis: Lyže STAKI s jednoduchým ovládáním a zvýšenou stabilitou vhodné pro děti i dospělé, pro začínající i pokročilé. S lyžemi STAKI vyrazíte na sjezdovky i volný terén. Nabízíme univerzálně dlouhé metrové lyže s metalovou stabilizační koncovkou, umístěnou za patkou vázání.

Web: www.staki.cz/

Další související informace

Pension Filip, ubytování

pension penzion Krkonoše ubytování lyžování – Pension Filip, Svoboda nad Úpou, nabízí klidný pobyt v romantickém prostředí v zeleni 2,5 km od Skiareálu Černá Hora s uměle zasněžovanými sjezdovkami. 50 km upravených běžeckých tratí, kabinová lanovka, 12 dalších vleků, noční lyžování, skibus.

Pronájem chaty Slovensko

pronájem chata ubytování hory koupání lyžování – Pronájem chaty v lokalite chatové oblasti Sielnica-Brestová na úpatí Kremnických hor. Možnost lyžování, cyklistiky, koupání v termálních koupalištích Sliač a Kováčová. Raj pro hubaře i milovníky přírody.

Lyžování v Itálii

lyžování v Itálii, lyžování Presolana, lyžování mo – Stránky věnované lyžování v Alpách, především v Presolaně, Monte Pora, Colere nebo také v Paganelle, středisku Passo Tonale a Dolomity Super Ski. Kromě individuálních zájezdů nabízíme i pobyty pro školní lyžařské zájezdy do Itálie. Nejoblíbenějším pobytovým místem pro školníl lyžařské zájezdy je Presolana a hotel Spampatti, který se nachází přímo u sjezdovek.

Načítání trvalo 0.0685 sekund.