+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stepper vs. orbitrek

Klíčová slova: orbitrek, stepper, rotoped, hubnutí, srovnání

E-mail: nj.teplice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2009

Popis: Který přístroj je efektivnější - orbitrek nebo stepper? Který z nich je šetrnější na Vaše klouby? Přečtěte si hodnocení fitness trenéra a objevíte přednosti a vady, které výrobci neuvádějí. Budete pak jasně vědět, který z nich je pro Vás vhodnější.

Web: www.pravidlahubnuti.cz/orbitrek-rotoped-stepper

Další související informace

Zdravé a trvalé hubnutí

výživa, hubnutí, detoxikace, těhotenství, celiakie – Spokojený a šťastný život netkví v odříkání nebo v dietách. Je nejen o správném způsobu stravování, zdraví a změně životního stylu. A s tímto Vám velmi ráda pomohu - krok za krokem. Navíc výživa dle konstituce a kondice, TČM, reflexní diagnostika, regresní terapie a léčení energiemi. Ing. Pavla Gazdíková - Akreditovaná výživová poradkyně se zaměřením na alternativní stravování a upravování zdravotního stavu.

GURUFIT.CZ - výživa sport

sport, fitness, hubnutí, dieta, kulturistika – GURUFIT.CZ - Prodáváme kvalitní sportovní výživu a posilovací stroje pro kulturistky a sportovce. Nabízíme spalovače tuku pro diety a hubnutí a sportovní výživu světových značek Reflex, PhD, Weider, NUTREND, Sci Mentor. Poradna pro fitness, kulturistiku a hubnutí.

Půjčte si pár tisíc

Půjčky, půjčka, srovnání – Půjčte si online a bez papírování za 10 minut. Půjčíme Vám bez jakéhokoliv papírování 1.000 - 2.000 Kč na 15 dní. Od druhé půjčky zasíláme peníze ještě ten samý den na bankovní účet, pouze u první obdržíte peníze formou poštovní poukázky do 4 pracovních dnů.

Načítání trvalo 0.0782 sekund.