+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stepper vs. orbitrek

Klíčová slova: orbitrek, stepper, rotoped, hubnutí, srovnání

E-mail: nj.teplice@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2009

Popis: Který přístroj je efektivnější - orbitrek nebo stepper? Který z nich je šetrnější na Vaše klouby? Přečtěte si hodnocení fitness trenéra a objevíte přednosti a vady, které výrobci neuvádějí. Budete pak jasně vědět, který z nich je pro Vás vhodnější.

Web: www.pravidlahubnuti.cz/orbitrek-rotoped-stepper

Další související informace

High-Care.cz - Celulitida

celulitida, odstranění velulitidy, hubnutí, – Celulitida a její účinné odstranění. Prevence celulitidy. Zeštíhlení, vytvarování a zpevnění problémových partií. Urychlení spalování tuků a zlepšení metabolismu. Zpevnění a vytvarování poprsí. Zpevnění podkožního vaziva a vyhlazení kůže.

Srovnání cen plynu a elektřiny

srovnání cen energií, ceny plynu, ceny elektřiny – Ceny za plyn a elektřinu si pohodlně srovnáte na webu Ekalkulator.cz. Online porovnejte nabídky společností a zvolte si tu cenově nejpřijatelnější pro vaši domácnost. Další informace se dozvíte na webu.

Balance výživa

výživa, hubnutí, nutriční, poradenství, jídlo – Výživové poradenství poskytujeme jak lidem s nadváhou a obezitou, tak těm, kteří mají problémy s nízkou hmotností, zdravotní problémy či chtějí vědět, jak jíst zdravě a svou hmotnost si udržet a také dětem a sportovcům. Kontaktní osoba: Bc.Barbora Vlčková

Načítání trvalo 0.0644 sekund.