+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolní hokejová liga Brno

Klíčová slova: šprtec, stolní hokej, airhockey

E-mail: kuff@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2008

Popis: Oficiální stránky klubu SHL Brno - občanského sdružení. Naší činností je organizace následujících sportů v městě Brně: šprtec, stolní hokej, airhockey. Stránky obsahují výsledky, kontakty na kluby v ČR.

Web: www.shlbrno.unas.cz

Další související informace

Bazar na lyže, hokej, sno

bazar, inzerce, lyže, hokej, snowboard, brusle – Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma. Bazar pro zimní sporty. Nákup a prodej lyží, snowboardů, vázání, bruslí, chráničů i hokejové výstroje. Inzerce zdarma.

Hokej, sport Děčín

Hokej, sport Děčín – Milý hokejoví a sportovní nadšenci z Děčína a okolí! Vítejte na webových stránkách, kde najdete aktuální akce, výsledkové tabulky a sportovní akce na jednom místě! Milý hokejoví a sportovní nadšenci z Děčína a okolí! Vítejte na webových stránkách, kde najdete aktuální akce, výsledkové tabulky a sportovní akce na jednom místě!

Warriorsport, Hokejová v

hokej, warrior, výbava, helma, přilba, hokejka – Firma Warrior patří mezi stále se rozvíjející společnosti o čemž svědčí i fakt, že se během posledních tří let vyšvihla do popředí v oblíbenosti u hráčů. Mezi hráče hrající se značkou Warrior patří Ilya Kovalchuk, Alexei Kovalev, Kris Draper a Tomáš Kaberle.

Načítání trvalo 0.0571 sekund.