+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolní hokejová liga Brno

Klíčová slova: šprtec, stolní hokej, airhockey

E-mail: kuff@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2008

Popis: Oficiální stránky klubu SHL Brno - občanského sdružení. Naší činností je organizace následujících sportů v městě Brně: šprtec, stolní hokej, airhockey. Stránky obsahují výsledky, kontakty na kluby v ČR.

Web: www.shlbrno.unas.cz

Další související informace

NHL 09

NHL, hokej, NHL09, NHL 09 – NHL 09 je bezesporu jeden z nejkvalitnějších herních zážitků co se virtuálních sportů týče. Na této stránce najdete vše o NHL 09, screenshoty, videa, novinky ze světa dění okolo NHL 09 a mnoho dalšího...

Stolní fotbal

stolní fotbal, stolní fotbaly, stolní fotbálek – Provoz, prodej a pronájem stolních fotbalů, jukeboxů a kulečníků. Zajištění náhradních dílů, oprav a kompletního servisu. Navštívte naše stránky a vyberte si stol ktorý sa vám hodi - sme tu len pre vás.

Hokej-obchod.cz

hokej, hokejová výstroj, brusle, hokejky, easton – Internetový prodej hokejové výstroje a potřeb pro lední hokej. Nabízíme vše od tkaničky do hokejových bruslí, přes kompletní výstroj hráče či brankáře, až po píšťalku pro rozhodčí. V nabídce naleznete vybavení jako jsou brusle, hokejky, helmy, masky, chrániče, betony, rukavice, vyrážečky, dresy a spoustu dalších od všech světových značek jako CCM, Cooper, Easton, Fischer, Frontier, Hejduk, Hespeler, ITECH, MPS-Passvilan, Nike-Bauer, Opus, Powerslide, RbK, Tackla, TPS, Trospo, Warrior a dalších.

Načítání trvalo 2.3765 sekund.