+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolní tenis Drnovice

Klíčová slova: Drnovice stolní tenis ping pong pinec drnky pinčes

E-mail: nitto12@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Oficiální stránky jihomoravského stolně tenisového klubu T.J. Sokol Drnovice. Něco o klubu, profily hráčů, hodnocení týmů, fotogalerie, videogalerie, novinky, zápasy, tabulky, ale taktéž zábavu a hry, týkající se stolního tenisu.. to vše najdete na stránkách www.drnky.ic.cz

Web: www.drnky.ic.cz

Další související informace

Přáteláky.CZ

přáteláky, fotbal, florbal, volejbal, stolní tenis – Proč skončit s aktivním sportováním hned po sezóně a začít až před sezónou?? Pojďte si zahrát Přáteláky.CZ :-) Proč skončit s aktivním sportováním hned po sezóně a začít až před sezónou?? Pojďte si zahrát Přáteláky.CZ :-)

TT-SPORT.cz

stolní tenis, ping pong, pingpong – Aktuální informace o velkém sportu s malým míčkem. Výsledkový servis pro stolní tenis (extraliga, ligové soutěže, Praha...), články, bazar, diskuse a recenze. Online obchod s nejširší nabídkou zboží pro ping pong .

Myčky nádobí

myčka nádobí, klasická myčka, stolní myčka – Na našich internetových stránkách se dozvíte vše podstatné, co musíte vědět o myčkách nádobí. Ty můžeme rozlišovat na klasické, stolní či kombinované. Aby nádobí v myčce vždy zářilo čistotu, je nutné používat vhodné přípravky.

Načítání trvalo 3.6227 sekund.