+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Stolní tenis Drnovice

Klíčová slova: Drnovice stolní tenis ping pong pinec drnky pinčes

E-mail: nitto12@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 24. kv?tna 2009

Popis: Oficiální stránky jihomoravského stolně tenisového klubu T.J. Sokol Drnovice. Něco o klubu, profily hráčů, hodnocení týmů, fotogalerie, videogalerie, novinky, zápasy, tabulky, ale taktéž zábavu a hry, týkající se stolního tenisu.. to vše najdete na stránkách www.drnky.ic.cz

Web: www.drnky.ic.cz

Další související informace

FITHAM fitness shop - vše pro fitness, aerobic a stolní tenis

fitness, rotoped, posilovací stroje, stolní tenis – Prodej vybavení pro fitness, aerobic, a stolní tenis s dopravou po celé ČR zdarma. Nabízíme rotopedy, steppery, elipticaly, posilovací stroje, posilovací věže, lavice.

TUBU.cz

nákupní centrum, tubu.cz, šipky, stolní fotbal – Nákupní centrum specializované na hračky značek Lego, Mattel a Hasbro. Nabízíme též sportovní potřeby na stolní tenis, stolní fotbal, šipky, poker a kulečník. Dále u nás zakoupíte počítače, notebooky, pevné disky, monitory a další.

Prodej počítačů a LCD mon

počítače, stolní počítače, monitory, lcd monitory – Internetový eshop prodávající stolní počítače a LCD monitory. Sortiment je přehledně třízen a vybrán s veškerou pečlivostí ku spokojenosti zákazníka. Všechny počítače a monitory jsou od prověřených světových značek.

Načítání trvalo 0.0550 sekund.