+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Street4u

Klíčová slova: street, street4u, represent, snowboard, skateboard

E-mail: info@street4u.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2012

Popis: Vše pro Váš sport. Oblíbené domácí i zahraniční značky, hlavně pro příznivce extrémních sportů. V naší nabídce se brzy objeví výrobky pro ty co mají rádi snowboard, skateboard, bike, In-line, mx , další ex-sporty a k tomu ještě stylové oblečení z různých koutů světa.

Web: www.street4u.cz

Další související informace

Freebord

freebord, freebords, snowboard, freebording – Snowboarduješ? Skejtuješ? Wakeboarduješ? Pak by jsi měl vyzkoušet Freebord.Sjeď si cokoliv, kdykoliv, bez permanentky a lyžařů,patentovaná kolečka Freebordu se chovají stejně jako hrany na snowboardu, díky čemuž můžete bez problému zastavit a mít rychlost pod kontrolou, můžete přejíždět do switch stance bez zastavení, stejně jako na snowboardu. Ulice je tvůj snowpark.

EXTREME boys

skoky, snowboard, extreme, bmx, kolo, pády, sjezdy – skoky na bmx, inline brusle za motorkou, sjezdy kol nebo skoky na snowboardu a lopatě. To je jen krátký výčet toho, co EXTREME boys dělá. Hlavním cílem týmu je bavit nejen sebe, ale především vás.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0562 sekund.