+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Syta Sport - kite shop

Klíčová slova: kite,drak,draci,kiting,snowkiting,landkiting

E-mail: syta@syta.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: On-line prodej vybavení pro powerkiting a další sporty, tažní draci, akrobatičtí draci, draci pro děti, létající hračky, větrníky, zkrátka Vše do větru, Široký výběr doplňků a náhradních dílů. Zkušený personál vám pomůže vybrat kite přesně pro vás.

Web: sport.syta.cz

Další související informace

KITESURFING SCHOOL

kite, kite kurzy, kiteboarding, snowkiting – KITESURFING SCHOOL - Specializujeme se na kite kurzy a snowkiting kurzy pro začátečník a pro pokročilé. Instruktoři IKO a profi-team rideři, individuální výuka od těch nejlepších rideru v ČR, kiteboarding a snowkiting kempy v zahraničí.

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Létající papíroví a texti

drak, draci, powerkiting, létající draci, jednošňů – Chcete na podzim létat s draky? Objednejte si draka v naší internetové prodejně s nejširší nabídkou draků. Máme jedno a více šňůrové i draky akrobatické. Rádi adrenalin? Potom máme draky pro powerkiting. Také nabízíme náhradní díly a příslušenství.

Načítání trvalo 0.2828 sekund.