+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Syta Sport - kite shop

Klíčová slova: kite,drak,draci,kiting,snowkiting,landkiting

E-mail: syta@syta.cz

Datum vloľení do katalogu: 7. ledna 2010

Popis: On-line prodej vybavení pro powerkiting a další sporty, tažní draci, akrobatičtí draci, draci pro děti, létající hračky, větrníky, zkrátka Vše do větru, Široký výběr doplňků a náhradních dílů. Zkušený personál vám pomůže vybrat kite přesně pro vás.

Web: sport.syta.cz

Další související informace

Kiteloop.cz

Kite,kiteboarding,kiteloop,kite komunita,kitesurf – Kiteloop.cz je český portál zaměřený na Kiteboarding. Najdete na něm nejnovějši zprávy z tohoto sportu, můžete zde diskutovat s ostatními uživateli, nebo se podílet na obsahu. Kiteloop.cz je naprosto nezávislý kite portál!

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

Načítání trvalo 0.1755 sekund.