+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T. J. SOKOL D. B.

Klíčová slova: Sportovní areál

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Nově vybudovaný víceúčelový areál vhodný k provozování sportovních aktivit, kopané, tenisu, stolního tenisu, volejbalu, nohejbalu, házené, basketbalu, míčového sedmiboje a v zimě bruslení. Možnost pronajmutí sport. areálu.

Web: www.sokoldb.info/

Další související informace

Sportovní trofeje, poháry

sportovní trofeje, poháry, medaile, diplomy – Nabízíme sportovní trofeje, poháry, medaile a ocenění všeho druhu. V sortimentu naleznete zcela nové typy pohárů, trofejí a také široký výběr upomínkových a dárkových předmětů se sportovní i jinou tématikou.

Hodinky Elite

hodinky, Elite, dámské, sportovní – Hodinky Elite jsou hodinky určené jen pro ženy a dámy, a tak je u nich kladen největší důraz na dobrý a velice atraktivní vzhled. Za tyto hodinky se tak žádná žena nebude muset nikdy stydět. Tyto hezké hodinky vás budou v každé společnosti dobře reprezentovat a na své okolí budou vždy působit příjemným dojmem. Navíc nabízejí i kvalitní a velice odolné provedení, a tak se o své hodinky nebudete muset nikdy bát. Hodinky Elite vám v každé situace dokáží ukázat aktuální čas.

MaxxWin nutrition

sportovní výživa, proteiny, sacharidy, kreatiny, – MaxxWin nutrition nabízí doplňky pro výživu profesionálních i rekreačních sportovců přímo od výrobce. Prodáváme proteinové a sacharidové koktejly pro nabrání či udržení svalové hmoty, suplementy podporující regeneraci a vyšší sportovní výkon, produkty pro hubnutí a zabraňující ukládání tuku v problémových partiích. MaxxWin nutrition nabízí efektivní, kvalitní a cenově dostupnou výživu pro každého.

Načítání trvalo 1.6435 sekund.