+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T. J. SOKOL D. B.

Klíčová slova: Sportovní areál

Datum vloľení do katalogu: 20. b?ezna 2009

Popis: Nově vybudovaný víceúčelový areál vhodný k provozování sportovních aktivit, kopané, tenisu, stolního tenisu, volejbalu, nohejbalu, házené, basketbalu, míčového sedmiboje a v zimě bruslení. Možnost pronajmutí sport. areálu.

Web: www.sokoldb.info/

Další související informace

Sportovní plavky

sportovní plavky,péče o sportovní plavky – Každý sport si žádá specifické oblečení. I pro plavání existují sportovní plavky. Jaké máme meteriály sportovních plavek a podle čeho si vybrat vhodný střih se dozvíte na našich stránkách. Každý sport si žádá specifické oblečení. I pro plavání existují sportovní plavky. Jaké máme meteriály sportovních plavek a podle čeho si vybrat vhodný střih se dozvíte na našich stránkách.

Jízdní kola, sport

jízdní kola, sportovní potřeby – Internetový obchod specializující se na dvě hlavní kategorie: Jízdní kola a sportovní potřeby. Zákazník si může vybrat z velkého množství jízdních kol a příslušenství pro cyklistiku. Dále lze v obchodu zakoupit nejrůznější sportovní vybavení pro letní i zimní sporty.

Vysspa Sports Technology, s.r.o.

sportoviště, sportovní povrchy, školní hřiště, fot – Výstavba a rekonstrukce sportovišť, realizujeme umělé sportovní povrchy, tenisové hřiště, fotbalové hřiště, školní hřiště, areály pro atletiku, renovace sportovních povrchů, mezi používané mate...Vysspa Sports Technology, s.r.o.

Načítání trvalo 0.0851 sekund.