+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

T-shock

Klíčová slova: sportovní dresy,výroba dresů

E-mail: info@t-shock.eu

Datum vloľení do katalogu: 11. z??? 2008

Popis: Výroba sportovních dresů s potiskem od jediného kusu za rozumnou cenu. Navrhněte si vlastní sportovní dres přímo na naších webových stránkách. Potisk celé plochy dresu umožňuje realizaci jakéhokoliv designu.

Web: www.t-shock.eu/cs/dresy

Další související informace

Jízdní kola, sport

jízdní kola, sportovní potřeby – Internetový obchod specializující se na dvě hlavní kategorie: Jízdní kola a sportovní potřeby. Zákazník si může vybrat z velkého množství jízdních kol a příslušenství pro cyklistiku. Dále lze v obchodu zakoupit nejrůznější sportovní vybavení pro letní i zimní sporty.

Sportovní kalhoty

Sportovní oblečení, sportovní kalhoty, Sportovní k – Pro sportovní kalhoty platí stejná pravidla pro hierarchický strom dělení. Sportovní oblečení, mezi které patří i kalhoty pro sport.Pro sportovní kalhoty platí stejná pravidla pro hierarchický strom dělení. Sportovní oblečení, mezi které patří i kalhoty pro sport, lze ještě dále upřesnit přímo konkrétním využitím dle stupně provozovaného sportu: pro vrcholový či rekreační.

Sportplex Frýdek-Místek

víceúčelová sportovní hala, sportovní hala – Společnost Sportplex provozuje sportovní zařízení ve Frýdku-Místku. Mezi největší sportovní objekty patří Aquapark Olešná, který patří mezi největší a nejmodernější aquaparky v České republice. Sportplex spravuje víceúčelovou sportovní halu, ve které se kromě sportovních akcí (hokej, házená, bruslení veřejnosti ) konají i kulturní akce.

Načítání trvalo 0.0718 sekund.