+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tai Chi Praha

Klíčová slova: tai chi tai-či tai-chi taiči taichi taiji kurzy

E-mail: veronika@tai-chi-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. srpna 2009

Popis: Tradiční čínské cvičení Tai Ji je praktikováno jako bojové umění i pro zdraví a relaxaci. Cvičení Tai Či posiluje fyzickou kondici a udržuje duševní pohodu. Pořádáme kurzy pro začátečníky i pokročilé.

Web: www.tai-chi-praha.cz

Další související informace

ERUDIA: vzdělávací kurzy

vzdělávací kurzy, manažerské kurzy – Znáte audiovizuální vzdělávání? Stáhněte si výukové filmy, naučné dokumenty, semináře a rozhovory nejen o společenských tématech. Najdete zde také vzdělávací kurzy pro firmy i veřejnost, manažerské a počítačové kurzy, kurzy úspěšného pohovoru.

Kurz strihania psov

Kurz stříhání psů, kurzy stříhání psů Žilina – Kurzy stříhání psů jsou zaměřeny na stříhání psů všech druhů plemen dle standardu ale i dle přání zákazníka.Tyto kurzy dělíme na více druhů podle žádosti uchazečů o školení viz. rubrika KURZY. Na naše kurzy stříhání psů nepotřebujete žádného modela / pejska /, žádné potřeby pro střihače, stačí když si s sebou vezmete poznámkový blok a veškerou chuť se něco naučit.

EuroKurz.cz - Kurzy měn

kurzy měn, kurzy, kurz, kurzovni listek, kurzovní – Kurzy měn - denně aktualizovaný kurzovní lístek Evropské centrální banky (ECB). Vývoj a historie kurzů, kurzovní kalkulačka, přepočty mezi měnami a euro. Kurzy měn - denně aktualizovaný kurzovní lístek Evropské centrální banky (ECB). Vývoj a historie kurzů, kurzovní kalkulačka, přepočty mezi měnami a euro.

Načítání trvalo 0.0564 sekund.