+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky Kolín

Klíčová slova: tandemové seskoky, seskoky padákem

E-mail: kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2009

Popis: Tandemové seskoky a kurzy seskoků padákem pro skupiny i jednotlivce. Zažijte ten opravdový adrenalin. Díky kvalifikovanému instruktorovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku ze 4000m.

Web: www.tandemove-seskoky-kolin.cz

Další související informace

Tandemové seskoky paraško

Tandemové seskoky, v Praze, tandemový seskok – Paraškola Impact Praha nabízí tandemové seskoky, seskoky padákem Falcon, kurzy parašutismu, samostatné seskoky padákem pro jednotlivce i skupiny. Výcvik AFF volným pádem, seskok padákem na automatické otevření, IAFF. Vyhlídkový let. Dárkové poukazy.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, tandem, tandemový seskok – Nabízíme tandemové seskoky s profesionálními tandempiloty a samostatné seskoky. Tandemové padáky jsou vybaveny záložním padákem a bezpečnostním počítačem. Při seskocích u nás jste pojištěni. Vše potřebné pro seskok vám zapůjčíme. Originální dárek.

Tandemové seskoky Příbram

tandemové seskoky – Největší centrum tandemových seskoků v ČR. Vyzkoušejte neopakovatelný adrenalinový zážitek zcela bezpečně v rukou profesionálů.Tandemový seskok je nejjednodušší cesta jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto bláznivou myšlenku uskutečnit!

Načítání trvalo 0.2094 sekund.