+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky Kolín

Klíčová slova: tandemové seskoky, seskoky padákem

E-mail: kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2009

Popis: Tandemové seskoky a kurzy seskoků padákem pro skupiny i jednotlivce. Zažijte ten opravdový adrenalin. Díky kvalifikovanému instruktorovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku ze 4000m.

Web: www.tandemove-seskoky-kolin.cz

Další související informace

Tandemové seskoky Příbram

tandemové seskoky – Největší centrum tandemových seskoků v ČR. Vyzkoušejte neopakovatelný adrenalinový zážitek zcela bezpečně v rukou profesionálů.Tandemový seskok je nejjednodušší cesta jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto bláznivou myšlenku uskutečnit!

Tandemové seskoky

tandemový seskok,tandemové seskoky,tandem,tande – Originální adrenalinový dárek pro muže i ženy, to je tandemový seskok padákem. TANDEMOVY-SESKOK.eu, to je dárek ke všem příležitostem.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky,seskok,seskok padákem,tandem – Tandemové seskoky až ze 6000m. Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti. Bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták. Skáčeme v Mostě, Hořovicích, Praze, Plzni, Klatovech a Kunovicích.

Načítání trvalo 0.0821 sekund.