+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky Kolín

Klíčová slova: tandemové seskoky, seskoky padákem

E-mail: kontakt@tandemove-seskoky-kolin.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. ?nora 2009

Popis: Tandemové seskoky a kurzy seskoků padákem pro skupiny i jednotlivce. Zažijte ten opravdový adrenalin. Díky kvalifikovanému instruktorovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku ze 4000m.

Web: www.tandemove-seskoky-kolin.cz

Další související informace

Tandemový seskok

tandemový, seskok – Vyzkoušejte si na vlastní kůži působení zemské gravitace při volném pádu rychlostí 200 kilometrů za hodinu! Vyzkoušejte Tandemový seskok s profesionálním tandempilotem. Užijte si pravou adrenalinovou zábavu.

Tandemový seskok Bratisla

tandemové seskoky, tandemové seskoky s profesionál – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály v Bratislavě. Tandemové seskoky jsou originálním dárkem pro firmy i jednotlivce.Tandemové seskoky Kunovice,tandemový seskok Bratislava.Zážitek na který se nezapomíná.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky,seskok,seskok padákem,tandem – Tandemové seskoky až ze 6000m. Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti. Bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták. Skáčeme v Mostě, Hořovicích, Praze, Plzni, Klatovech a Kunovicích.

Načítání trvalo 0.0577 sekund.