+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky padákem - dárkové poukazy

Klíčová slova: tandemový seskok, tandemový seskok Kunovice

E-mail: sima@funtandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Objednejte si tandemový seskok na letišti Kunovice. Po zaškolení absolvujete dvacetiminutový vyhlídkový let, po kterém zažijete strhující minutový volný pád v rychlosti 220 km/h, a dále 6-8 minutový úžasný let padákem a pak již měkké přistání.

Web: www.tandemove-seskoky-padakem.eu

Další související informace

HoryShora.Cz

paragliding, tandemový let, – Tandemové lety - Tandemové lety provádíme nejčastěji vzhledem k počasí v období hlavní sezóny od března do října. S náma však můžete absolvovat tento let i v zimním období. Tandemový paragliding - HoryShora.Cz

Gymboss

Gymboss, intervalový časovač, časovač – Gymboss - intervalový časovač je užitečný pomocník, který Vám umožní docílit perfektního zorganizovaní a řízení osobního tréninku a dodá mu pevnou strukturu a disciplínu.GYMBOSS - intervalový časovač dodá Vašemu tréninku pevnou přesně stanovenou strukturu a disciplínu, která povznese Vaše cvičení na vyšší úroveň. Toto jednoduše a intuitivně ovladatelné zařízení Vám zajistí přesné načasování Vámi rozvrhnutých cvičení a tím Vám umožní plně se soustředit na Váš trénink dosahující maximální efektivity.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Načítání trvalo 0.0810 sekund.