+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky padákem - dárkové poukazy

Klíčová slova: tandemový seskok, tandemový seskok Kunovice

E-mail: sima@funtandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Objednejte si tandemový seskok na letišti Kunovice. Po zaškolení absolvujete dvacetiminutový vyhlídkový let, po kterém zažijete strhující minutový volný pád v rychlosti 220 km/h, a dále 6-8 minutový úžasný let padákem a pak již měkké přistání.

Web: www.tandemove-seskoky-padakem.eu

Další související informace

Funtandem-Tandemové sesky

tandemový seskok,dárek, dárkový poukaz, – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály na letištích po celé ČR.Základní výcvik pro začínající parašutisty i formou AFF.Tandemový seskok je možné také darovat.Dárkové poukazy v luxusním balení.Osobní přístup instruktorů.

Jízdní kola s tradicí

kolo, jízdní kolo, horské kolo, dětské kolo, – Prodáváme a servisujeme jízdní kola veškerého zaměření již více než 20 let. V našem sortimentu jsou kola zejména horská, crossová, trekingová, silniční, městská, cestovní a dětská včetně koloběžek a odrážedel.

Tyče na pole dance

tyče, na, pole, dance, xsport, xpole, xpert, grip – Nový pole dance eshop s tyčemi na pole dance a dalším příslušenstvím a doplňky. Prodáváme pouze kvalitní a prověřené produkty jako například tyče od XPOLE a další produkty prodávané speciálně na pole dance.

Načítání trvalo 0.0729 sekund.