+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky padákem - dárkové poukazy

Klíčová slova: tandemový seskok, tandemový seskok Kunovice

E-mail: sima@funtandem.cz

Datum vloľení do katalogu: 20. listopadu 2013

Popis: Objednejte si tandemový seskok na letišti Kunovice. Po zaškolení absolvujete dvacetiminutový vyhlídkový let, po kterém zažijete strhující minutový volný pád v rychlosti 220 km/h, a dále 6-8 minutový úžasný let padákem a pak již měkké přistání.

Web: www.tandemove-seskoky-padakem.eu

Další související informace

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Offroad, 4kolky, adrenali

offroad, adrenalin, čtyřkolky, expedice, zážitky – Outdoor action nabízí adrenalinové akce a zahraniční expedice. Vyzkoušejte si jízdu v offradu, čtyřkolkách, paintball či mnoho dalších adrenalinových zážitků, které nabízí Outdoor action. Nabízíme i možnost uspořádat zahraniční expedice!

TJ Bystrc

TJ Bystrc - sport pr ovšechny – TJ Bystrc nabízí cvičení a sport pro dětské i dospělé zájemce o zdravý a aktivní život. Vycházíme z dlouholeté tradice, ale současně aplikujeme v hodinách nejnovější trendy. TJ Bystrc, to je možnost sportu pro všechny.

Načítání trvalo 0.0721 sekund.