+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky padákem

Klíčová slova: tandem, tandemový seskok Kolín, tandemový seskok K

E-mail: seooptimal@centrum.cz

Datum vloľení do katalogu: 2. prosince 2011

Popis: Současné moderní pojetí života každého z nás nenabízí příliš mnoho volného času, jelikož člověk je neustále zaměstnán a z práce jako takové se uvolní poměrně málo. Současné moderní pojetí života každého z nás nenabízí příliš mnoho volného času, jelikož člověk je neustále zaměstnán a z práce jako takové se uvolní poměrně málo.

Web: tandemove-seskoky.na-dovolenou.eu

Další související informace

Tandemové seskoky

Tandemový seskok, seskok padákem, AFF výcvik – Tandemové seskoky padákem jsou unikátním, nevšedním a nejsnadnějším způsobem jak zažít fantastický adrenalinový pocit spojený s výskokem z letadla ve výšce 4000m nad zemí. Tandemový seskok je nejen originální zážitek pro muže i ženy všech věkových skupin (od 8 do 100 let)

Tandemové seskoky Praha

tandemové seskoky, tandemový seskok, tandem – Tandemové seskoky ze 4 km na letišti v Kolíně. Pro tandemový seskok používáme moderní vybavení. Tandemový seskok, seskoky padákem, Kurz AFF a vyhlídkové lety dostanete od nás za skvělou cenu. Výborné zázemí ve středních Čechách.

Tandemový seskok

tandemový seskok – Tandemový seskok - informační web, na kterém se dozvíte jak probíhá tandemový seskok, kde můžete tandemový seskok zažít a kde si ho můžete objednat. Kolik tandemový seskok může stát a jak ho můžete objednat.

Načítání trvalo 0.0601 sekund.