+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky Příbram

Klíčová slova: tandemové seskoky

E-mail: info@pribram-tandemove-seskoky.cz

Datum vloľení do katalogu: 27. kv?tna 2009

Popis: Největší centrum tandemových seskoků v ČR. Vyzkoušejte neopakovatelný adrenalinový zážitek zcela bezpečně v rukou profesionálů.Tandemový seskok je nejjednodušší cesta jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto bláznivou myšlenku uskutečnit!

Web: www.pribram-tandemove-seskoky.cz/

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, seskoky padákem, adrenalinové s – Náš team je členem reprezentace ČR v parašutismu. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme i dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým Tandemovy-seskok.cz. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem Tandemovy-seskok.cz.

Tandemové seskoky Kolín

tandemové seskoky, seskoky padákem – Tandemové seskoky a kurzy seskoků padákem pro skupiny i jednotlivce. Zažijte ten opravdový adrenalin. Díky kvalifikovanému instruktorovi a špičkovému vybavení si můžete bezstarostně vychutnat volný pád a let na padáku ze 4000m.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky – Webové stránky, které se zabývají tandemovými seskoky padákem. Najdete zde aktuální informace o tandemových seskocích. Webové stránky, které se zabývají tandemovými seskoky padákem. Najdete zde aktuální informace o tandemových seskocích.

Načítání trvalo 0.0743 sekund.