+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky

Klíčová slova: tandemové seskoky,seskok,seskok padákem,tandem

E-mail: info@volnypad.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: Tandemové seskoky až ze 6000m. Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti. Bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták. Skáčeme v Mostě, Hořovicích, Praze, Plzni, Klatovech a Kunovicích.

Web: www.volnypad.cz

Další související informace

Tandemové seskoky Příbram

tandemové seskoky – Největší centrum tandemových seskoků v ČR. Vyzkoušejte neopakovatelný adrenalinový zážitek zcela bezpečně v rukou profesionálů.Tandemový seskok je nejjednodušší cesta jak zažít to, o čem jste doposud pouze snili, anebo jste nevěděli jak tuto bláznivou myšlenku uskutečnit!

Tandemové seskoky

tandemový seskok,tandemové seskoky,tandem,tande – Originální adrenalinový dárek pro muže i ženy, to je tandemový seskok padákem. TANDEMOVY-SESKOK.eu, to je dárek ke všem příležitostem.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky – Tandemové seskoky padákem ze 4.000 metrů na nejbližším letišti od Prahy. Prožijte nezapomenutelný adrenalinový zážitek ve formě tandemového seskoku padákem. Zdolejte oblaka, překonejte sami sebe a zažijte dobrodružství, které vám zůstane v paměti po celý život.

Načítání trvalo 0.0669 sekund.