+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemové seskoky

Klíčová slova: tandemové seskoky,seskok,seskok padákem,tandem

E-mail: info@volnypad.cz

Datum vloľení do katalogu: 26. listopadu 2012

Popis: Tandemové seskoky až ze 6000m. Zažít volný pád tandemovým seskokem není otázkou odvahy, zábavy nebo prestiže. Každý kdo to pozná, už navždy bude vědět, co znamená absolutní pocit svobody a volnosti. Bude vnímat svět z úplně jiné perspektivy a pochopí, co znamená být volný jako pták. Skáčeme v Mostě, Hořovicích, Praze, Plzni, Klatovech a Kunovicích.

Web: www.volnypad.cz

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, tandem, tandemový seskok – Nabízíme tandemové seskoky s profesionálními tandempiloty a samostatné seskoky. Tandemové padáky jsou vybaveny záložním padákem a bezpečnostním počítačem. Při seskocích u nás jste pojištěni. Vše potřebné pro seskok vám zapůjčíme. Originální dárek.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky – Webové stránky, které se zabývají tandemovými seskoky padákem. Najdete zde aktuální informace o tandemových seskocích. Webové stránky, které se zabývají tandemovými seskoky padákem. Najdete zde aktuální informace o tandemových seskocích.

Tandemové seskoky

tandemový seskok,tandemové seskoky,tandem,tande – Originální adrenalinový dárek pro muže i ženy, to je tandemový seskok padákem. TANDEMOVY-SESKOK.eu, to je dárek ke všem příležitostem.

Načítání trvalo 0.0834 sekund.