+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemový seskok Kunovice

Klíčová slova: Tandemové seskoky v Kunovicích

E-mail: lama@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: Seskok padákem nebo Tandemový seskok v Kunovicích jsou nejčastěji skloňovaná slova vámi co hledáte nové zážitky, těmi kteří chcete dát dárek, který má nevšední hodnotu, nebo patříte zkrátka mezi ty, kdo ví po čem sami touží a splní si své přání.

Web: www.seskoky.info/

Další související informace

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, seskoky padákem, adrenalinové s – Náš team je členem reprezentace ČR v parašutismu. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem. Nabízíme i dárkové poukazy, které můžete darovat svým blízkým Tandemovy-seskok.cz. Tandemové seskoky a vyhlídkové lety se pro Vás stanou nezapomenutelným zážitkem Tandemovy-seskok.cz.

Tandemové seskoky

tandemové seskoky, tandem, tandemový seskok – Nabízíme tandemové seskoky s profesionálními tandempiloty a samostatné seskoky. Tandemové padáky jsou vybaveny záložním padákem a bezpečnostním počítačem. Při seskocích u nás jste pojištěni. Vše potřebné pro seskok vám zapůjčíme. Originální dárek.

Tandemový seskok Bratisla

tandemové seskoky, tandemové seskoky s profesionál – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály v Bratislavě. Tandemové seskoky jsou originálním dárkem pro firmy i jednotlivce.Tandemové seskoky Kunovice,tandemový seskok Bratislava.Zážitek na který se nezapomíná.

Načítání trvalo 0.0579 sekund.