+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tandemový seskok Kunovice

Klíčová slova: Tandemové seskoky v Kunovicích

E-mail: lama@email.cz

Datum vloľení do katalogu: 28. ??jna 2009

Popis: Seskok padákem nebo Tandemový seskok v Kunovicích jsou nejčastěji skloňovaná slova vámi co hledáte nové zážitky, těmi kteří chcete dát dárek, který má nevšední hodnotu, nebo patříte zkrátka mezi ty, kdo ví po čem sami touží a splní si své přání.

Web: www.seskoky.info/

Další související informace

Základní výcvik

tandemový seskok, tandemové seskoky – Láká Vás adrenalin? Chcete udělat něco bláznivého? Vyzkoušejte parašutismus. Zkuste tandemové seskoky se zkušenými instruktory nebo se odvažte a absolvujte parašutistický základní výcvik, AFF výcvik či IAFF výcvik.

Tandemový seskok Bratisla

tandemové seskoky, tandemové seskoky s profesionál – Nabízíme tandemové seskoky s profesionály v Bratislavě. Tandemové seskoky jsou originálním dárkem pro firmy i jednotlivce.Tandemové seskoky Kunovice,tandemový seskok Bratislava.Zážitek na který se nezapomíná.

Pension City v Plzni

Pension City,ubytování v Plzni,ubytovani,Plzeň, – Nabízíme Vám ubytování v zavedeném penzionu CITY v klidné části historického jádra města Plzně. Pension nabízí ubytování ve 12 pokojích s 22 lůžky v krásné budově ze 17. století, Každý pokoj je vybaven sprchou, umyvadlem, WC, telefonem, TV/SAT. WiFi připojení a bohaté snídaně formou švédských stolů. Provozní doba recepce je Provozní doba recepce je 24 hodin. V bezprostřední blízkosti penzionu si můžete vybrat z bohaté nabídky restaurací např.: U Salzmanů, U Mansfelda, Gondolla, pivnice Na Parkáně, Na Spilce a jiné.Výbornou dostupnost má i nejpopulárnější plzeňská atrakce pivovar Pilsner Urquell. Možnost parkování je přímo před penzionem nebo ve 3 minuty pěšky vzdáleném nově otevřeném parkovacím domě.

Načítání trvalo 0.0510 sekund.