+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taneční klub Praha

Klíčová slova: taneční klub Praha standardní latinskoamerické

E-mail: tkstarlite@tkstarlite.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2008

Popis: Taneční klub Starlite Praha se zabývá přípravou párů na taneční soutěže v latinskoamerických a standardních tancích. Dále nacvičováním formací. Do kategorie standardních tanců patří waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep; do kategorie latinsko-amerických tanců patří: samba, čača, rumba, paso doble, jive. Svým členům nabízíme možnost tréninkových prostor 365 dní v roce, 24 hodin denně. Nabízíme taneční vystoupení formace i sólové ukázky párů z našeho klubu. Vystoupení jsou vhodným doplňkem významnějších společenských akcí - plesů a větších podnikových večírků.

Web: http:/www.tkstarlite.cz

Další související informace

E46.cz -stránky o BMW E46

e46, bmw, bmw e46, bmw e46 club, e46 klub – E46.cz - vše co potřebujete vědět o BMW řady 3 E46: informace, recenze, návody, úpravy a tuning, technika, srazy a akce, fotogalerie, fascinace E46 M3 a BMW Individual BMW E46 Club - klub majitelů a příznivců BMW E46 a fórum pro členy E46 klubu

Koncert Madonny v Praze

Madonna, koncert, Sticky & Sweet Tour, Praha – Spousta informací a zajímavostí o koncertě Madonny v Praze - Chodově, 13. 8. 2009. Sticky & Sweet Tour 2009 v Praze! Fotky, video upoutávky, místo konání koncertu, návod na nákup vstupenek, diskusní fórum a další.

Hotel, Restaurace

hotel, restaurace, ubytovani, praha – Hotel a restaurace s dobrým ubytováním a pivnicí v centru Prahy. Nachází se na níroží malostranských ulic Tomášské a Letenské. Stojí zde starobylý, původně měšanský dům U Schnellů, čp 27. V jádru gotický objekt s renesančními doplňky, dříve nazývaný U Zlatého čápa, pamatuje jistě mnohé. V roce 1787 dům koupil kupec Tomáš Schnell, po něm nese dnes jméno. U Schnellů se dobře najíte a napijete. Restaurace nabízí široké spektrům kvalitních jídel s tradičním Českým pivem. Panuje zde úžasná atmosféra a jedná se o jednu z prvních restaurací s ubytováním v Praze jako takové. Navíc zde vždy zastihnete milou a vstřícnou obsluhu a kvalitní služby za rozumné ceny. Nacházite se v centru starobylé Prahy a u Schnellů máte všechno, co potřebujete a nic Vám neschází. V domě je od nepaměti proslavená staropražská restaurace, která pamatuje ve svých zdech mnohé slavné návštěvníky. Svého času tu sedával a nejedno viržinko vykouřil i kníže českého jeviště, herec Národního divadla v Praze, Eduard Vojan. Neměl to sem daleko, vždyť od roku 1910 bydlel v domě U Verdugu, čp. 147 u Starých zámeckých schodů. Do zdejšího hostince chodívali i Ignát Herrmann, Antonín Kláštěrský, Rudolf Friml a Karel Hašler. Se svými přáteli tady ráda poseděla i herečka Jiřina Šejbalová.

Načítání trvalo 2.8386 sekund.