+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taneční klub Praha

Klíčová slova: taneční klub Praha standardní latinskoamerické

E-mail: tkstarlite@tkstarlite.cz

Datum vloľení do katalogu: 4. ??jna 2008

Popis: Taneční klub Starlite Praha se zabývá přípravou párů na taneční soutěže v latinskoamerických a standardních tancích. Dále nacvičováním formací. Do kategorie standardních tanců patří waltz, tango, valčík, slowfox, quickstep; do kategorie latinsko-amerických tanců patří: samba, čača, rumba, paso doble, jive. Svým členům nabízíme možnost tréninkových prostor 365 dní v roce, 24 hodin denně. Nabízíme taneční vystoupení formace i sólové ukázky párů z našeho klubu. Vystoupení jsou vhodným doplňkem významnějších společenských akcí - plesů a větších podnikových večírků.

Web: http:/www.tkstarlite.cz

Další související informace

Autosklo Praha 3

Autosklo Praha 3, autosklo Praha, autosklo, Praha – Autosklo Praha 3: kvalitní autosklo na automobilu je jakýmsi základem pro bezpečnou jízdu. Autosklo pro všechny osobní a užitková vozidla ( zn. Škoda, Ford, Seat, Audi, Peuegot, Renault …… ). Vyměnit autosklo u auta či užitkového vozidla, pro nás není problém, zajistíme vyměnit autosklo, autofólie i kompletní servis auta.

Pronájem plošiny Praha

plošiny, pronájem plošin, plošiny praha, praha – Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny. Plošiny Praha - nabízíme k pronájmu moderní vysokozdvižné plošiny v Praze a Středočeském kraji firmám i jednotlivcům. ve vozovém parku máme výhradně mové a moderní plošiny.

Mapa Prahy i ulic

Mapa Prahy, Praha 1, mapa ulic, online, GPS, MHD, – Interaktivní mapa Prahy Vám přináší detailní informace z metropole, včetně přehledu všech ulic. Mapu lze stáhnout do vašeho mobilního telefonu a použít jako GPS. Mapa Prahy navíc přehledně zobrazuje více než 3 tisíce významných míst a bodů.

Načítání trvalo 2.8789 sekund.