+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taneční škola Praha

Klíčová slova: taneční,škola,kurzy,svatební,tanec,individuální

E-mail: prihlaska@tanecni-praha.cz

Datum vloľení do katalogu: 14. kv?tna 2011

Popis: Základní i pokročilé taneční kurzy pro mládež i dospělé, individuální lekce pro jednotlivce i skupiny,kurzy pro ženy,příprava na svatební tanec,plesy a jiné společenské akce na klíč,příprava maturitních předtančení, taneční soustředění.

Web: www.tanecni-praha.cz/

Další související informace

Salsa Praha

salsa,kurzy,praha,salsaportal,salsa-club,zabava – Na stránkách WWW.SALSA-KURZY.CZ v odkaze internetová rádia stačí kliknout a hraje vám třeba nonstop SALSA, BACHATA, REGGAETON ,nechybí stálice latino hudby, jako jsou AVENTURA, Marc Anthony, Tito Nieves, Juan Luis Guerra, Amarfis ... .

Lidová taneční zábava z P

taneční, taneční kurzy, tančení škola, taneční dům – nejsou pouhými tanečními kurzy, či taneční školou, ale taneční zábavou pro širokou veřejnost. Zatančete si s námi polku, valčík, sousedskou, vrtáky, chodská kolečka a užijte si zábavných lidových her s folklorním souborem Lipka Pardubice.

Nohejbal Ceska Trebova

Nohejbal, Ceska Trebova – Stranky venujici se nohejbalu v Ceske Trebove a okoli, turnaje, treninky domluva pomoci jednoducheho chatu primo na prvni strance. Stabilni zakladna nohejbalovych uzivatelu, kazdy je vitan , stavte se a dejte o sobe vedet

Načítání trvalo 0.0621 sekund.