+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taneční studio beFIT

Klíčová slova: zumba brno, befit brno, oc meta, zumba gold brno

E-mail: befitbrno@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2011

Popis: Nacházíme se na ulici Lidická 81, Brno ve dvorní části budovy OC META. (červená budova roh ul.Lidická-Kotlářská, na které jsou digitální hodiny). Na cvičení jsou připravené 2 sály. První 145m2 na Zumbu a Body Form. Druhý 36m2 pro pomalejší druhy cvičení - Pilates, Chi-toning. Kompletní zázemí-recepce, sprchy, šatna. Příjemné prostředí, určené pro ženy, ale pokud by měl Váš partner chuť si s Vámi zacvičit, máme k dispozici další malou šatnu v suterénu. Pokud byste měli zájem zacvičit si v malé skupince 4-5lidí , jsme schopni zajistit pro Vás hodinu jakékoliv lekce v čase, jaký Vám vyhovuje (např. obědová pauza), stačí poslat email s poptávkou a my vám odpovíme nabídkou.

Web: www.befitbrno.cz

Další související informace

Lékárna Brno - Blansko

lékárna Brno, Blansko, Alphega lékárna, léky Brno – Alphega lékárny jsou tu pro vás již od roku 2008 a v současnosti je naleznete na 104 místech v celé České republice. Naše pobočky lékáren najdete v Brně na Vinohradech a v Blansku. lékárna Brno, Blansko, Alphega lékárna, léky Brno.

Auto Sova Brno

auto, brno, lesná, opravy, automobilů, stk brno – Opravy a údržba automobilů, příprava a realizace technické kontroly a měření emisí, montáž příslušenství a náhradních dílů. Osobní přístup, dobré jednání, možnost koupě nových i použitých autodílů, tuning.

Stavební firma Brno - A-Z

stavební firma brno, stavby brno – Realizujeme veškeré stavební práce od položení základové desky až po dokončovací práce v interiéru. Naše stavební firma má dlouholeté zkušenosti. Provádíme stavby na klíč i jednotlivé dílčí stavební práce. Stavební firma Brno = A-Z STAVBY Blažek s.r.o.

Načítání trvalo 0.0573 sekund.