+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Taneční studio PURE

Klíčová slova: orientální tance, břišní tance, taneční kurzy

E-mail: info@studio-pure.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. z??? 2011

Popis: Pořádáme široké spektrum pohybových a tanečních kurzů pro veřejnost, jako orientální tance, břišní tance, orientální flamenko, zumba, pilates, port de bras, balet, rehabilitace zad, kurzy jógy a dalších body and mind stylů pro všechny pokročilosti. Zrelaxovat se u nás můžete také v příjemné komorní sauně či na manikúře.

Web: www.studio-pure.cz/

Další související informace

Taneční

taneční, taneční škola, taneční kurzy – Taneční škola SVEY působí od roku 2001. Jsme zaměřeni především na klasické společenské standartní a latinsko-americké tance a na moderní taneční styly, jako je FUNK, HIP HOP, RnB, DISCO, SALSA, STREET DANCE.

Lidová taneční zábava z P

taneční, taneční kurzy, tančení škola, taneční dům – nejsou pouhými tanečními kurzy, či taneční školou, ale taneční zábavou pro širokou veřejnost. Zatančete si s námi polku, valčík, sousedskou, vrtáky, chodská kolečka a užijte si zábavných lidových her s folklorním souborem Lipka Pardubice.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Načítání trvalo 0.1757 sekund.