+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Teamgame Teambuilding

Klíčová slova: Teambuilding, firemní akce, paintball

E-mail: info@teamgsme.eu

Datum vloľení do katalogu: 23. ?nora 2009

Popis: Organizace firemních, outdoorových a teambuildingových akcí. Paintball, čtyřkolky, vojenská technika, slaňování, střelnice, střelba z raketometu, luky, kuše, lanové dráhy, airsoft, občerstvení, dopravana místo akce, ubytování. Akce po celé ČR nebo v našich areálech u Prahy.

Web: www.teamgame.eu

Další související informace

Osobní trenér fitness

osobní trenér fitness a kulturistiky, fitcentrum, – Jitka Čtvrtečková je osobní trenér fitness a kulturistiky v Neratovicích. Nabízí individuální přístup, komplexní služby - sestavení tréninkového a stravovacího plánu, cvičení s osobním trenérem, konzultace v oblasti stravování a další služby.

WGW - minigolf, realizace

stavba, minigolf, adventure golf, crazy golf, mini – Stavíme minigolfová hřiště ve špičkové kvalitě s parametry závodních hřišť. Nabízíme různé druhy minigolfových hřišť od finančně i prostorově nenáročného zahradního minigolfu až po adventure golfové hřiště.

Teambuilding, pořádání

Teambuilding, Pořádání firemních akcí, Outdoorové – Firma VERTIGO SPORTS, s.r.o. sídlí v Praze a specializuje se na pořádání firemních akcí. Hlavním tématem vzdělávacích a zábavných programů, které pořádáme, je týmová spolupráce a teambuilding. Teambuilding, pořádání firemních akcí.

Načítání trvalo 0.0628 sekund.