+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenis - profiTenis.cz

Klíčová slova: tenis grandslam tenisový portál davis cup žebríček

E-mail: marketing@sport-journal.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. ??jna 2009

Popis: Patříte k tenisovým fanatikům nebo vás jen zajímají výsledky dnes odehraných zápasů? Ať tak či onak, doporučujeme vás navštívit tenisový portál profiTenis.cz, na kterém vždy najdete požadované informace. Samozřejmostí jsou rady pro sázkaře, aktualizované tenisové žebříčky nebo profily nejlepších světových tenistů.

Web: www.profitenis.cz

Další související informace

Půjčky

Inzertní portál pro nabídku i poptávku. – Inzertní portál pro nabídku i poptávku.

Play Gaming - herní portá

Play Gaming - herní portál , Counter strike – Play Gaming - herní portál. News Zdravíme všechny fanouškyjedné z nejrozšířenější FPS hery na světě - Counter-Strike 1.6. Poskládali jsme schopný tým lidí, kteří chtějí být v této oblasti nejlepší a budou portálu věnovat ale i všem našim serverům co nejvíce času, aby se vám hrálo jak nejlíp to pujde. Více informací na našem celém webu. Přidte si zahrát na nejlepším portálu. Dobrý admín práce a dobrý kolektiv. Tak neváhej a pod

Tenis Ládví

tenis Praha, tenis Praha 8, tenisová hala Praha 8 – Tenis Ládví - 6 antukových tenisových kurtů, 6 kurtů v hale, tenisová škola. Areál je přímo u metra Ládví - Praha 8. k dispozici parkoviště a zázemí. Tenis Ládví - 6 antukových tenisových kurtů, 6 kurtů v hale, tenisová škola. Areál je přímo u metra Ládví - Praha 8. k dispozici parkoviště a zázemí.

Načítání trvalo 0.0591 sekund.