+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenis Pankrác

Klíčová slova: tenisové kurty Praha 4, tenisová hala Praha 4, ten

E-mail: registrace@rucniregistrace.cz

Datum vloľení do katalogu: 22. ?nora 2011

Popis: Nový tenisový areál v centru Prahy. Náš tenisový areál Vám nabízí příjemné prostředí s nově zrekonstruovaným zázemím včetně šaten, sprch, baru a příjemného posezení. Přímo v areálu můžete vždy pohodlně zaparkovat.

Web: www.tenispankrac.cz

Další související informace

Reality Praha

Reality, praha, praha 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 1 – Praha reality je regionální realitní server pro prodej a pronájem realit v hlavním městě Praha. Patří do skupiny severů na prodej a pronájem nemovitostí Reality.Name Je určen jak pro realitní kanceláře tak pro soukromé vlastníky realit .

Autoškola Praha 4

autoškola, praha 4, kurýr, taxi – Autoškola Kurýrtaxi poskytuje služby autoškoly na Praze 4. Klidný a vstřícný přístup instruktorů umožňuje získat libovolné řidičské oprávnění. Bližší informace o autoškole na Praze 4 získáte na oficiálních stránkách firmy Autoškola - Kurýrtaxi. Autoškola Praha 4 se těší na Vaší návštěvu.

Restaurace a pizzerie Praha 4

restaurace Praha 4, pizza praha 4, pizzerie praha – Vyberte si nejlepší či nejlevnější restauraci na Praze 4. Na webu restauracepraha4.cz najdete všechny restaurace na Praze 4 podrobně popsané. Můžete si tak jednoduše vybrat tu, která Vám bude nejvíc vyhovat.

Načítání trvalo 0.1012 sekund.