+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TENIS SERVIS Jan Středa

Klíčová slova: Prodej a servis tenisového vybavení.

E-mail: jan.streda@tenis-servis.cz

Datum vloľení do katalogu: 3. ?nora 2011

Popis: Prodej a servis tenisového vybavení. Testovací centrum pro tenisové rakety Wilson, Völkl, Babolat, Pacific, Head a Prince. Široký doplňkový sortiment - výplety, obuv, tašky, gripy a tenisový textil.

Web: www.tenis-servis.cz

Další související informace

poháry-ADEK

Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket, – Výroba a prodej sportovních pohárů,medailí,plaket,figurek,diplomů,věnce,pískování a gravírování skleněných trofeji.Do pohárů,medailí a dalších můžeme umístit i Vaše logo. Katalog zasíláme na požádání.

LAMI KAPPA

technická diagnostika, prodej a servis přístrojů – Již několik desítek let se zabýváme technickou diagnostikou: prodejem a servisem přístrojů renomovaných výrobců, školením v oborech vibrodiagnostiky, vyvažování, ustavování strojů, geometrických měření a specializovanými službami v těchto oblastech včetně měření, analýz a konzultací.

Pronájem mobilní toalety

pronájem a servis mobilních WC – Zajišťujeme pronájem mobilních toalet na koncerty, festivaly i pronájem na stavby. V ceně pronájmu toalet je doprava na místo, instalace, dezinfekce a následně i odvoz. Mobilní oplocení výšky 2 metry a 1 metr, mobilní kovová chodníková zábrana.

Načítání trvalo 2.7416 sekund.