+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenisové kurty, badminton

Klíčová slova: tenisové kurty, squash, badminton, indoor golf

E-mail: internetovy.marketing@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Sportcentrum STEP provozuje tenisové kurty, squash, badminton, indoorgolf, plavecký bazén. Poskytuje další služby jako jsou masáže, whirlpool, sauna, solárium, fitness a bowling. K zázemí patří i restaurace s dětským koutkem.

Web: www.sportcentrumstep.cz

Další související informace

tenis,squash,badminton

qTenis.cz - tenisové potřeby, squash, badminton – Maloobchod a velkoobchod pro tenisové potřeby, squashové potřeby a badmintonové vybavení. Široká škála značek včetně Nike a Adidas. Tenisové rakety, tenisové oblečení, tenisová obuv, nahrávací stroje, squashové rakety, badmintonové rakety a další.

Cviky, diety, fitness

Fitness, cviky, diety, squash, bazen, pilates – Na těchto stránkách naleznete základní informace o cvičení (především domácím cvičení), stravování a obecné informace o fungujících i nefungujících dietách. Kontakty na fitness centra, squashe, bazény.

Všenasport.cz

sportovni vybaveni, tenis, squash, badminton, hoke – Jsme internetový maloobchod se sportovním vybavením za internetové ceny. Zaměřujeme se především na raketové sporty - tenis, squash, badminton. Dále na fotbal, hokej, florbal, cyklistiku, in-line, fitness a outdoor.

Načítání trvalo 0.2135 sekund.