+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenisové kurty, badminton

Klíčová slova: tenisové kurty, squash, badminton, indoor golf

E-mail: internetovy.marketing@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 4. z??? 2009

Popis: Sportcentrum STEP provozuje tenisové kurty, squash, badminton, indoorgolf, plavecký bazén. Poskytuje další služby jako jsou masáže, whirlpool, sauna, solárium, fitness a bowling. K zázemí patří i restaurace s dětským koutkem.

Web: www.sportcentrumstep.cz

Další související informace

SPORTFIT.CZ

eliptical, fitness schod, trenažér, raketa, squash – Internetový obchod se sportovním a fitness vybavením.Nabízíme širokou nabídku zboží pro domácí i komeční využití.Nízké ceny, široký sortiment, odborná pomoc při výběru, rychlé vyřízení,to je pro nás spokojený zákazník!

Tenis, golf i squash

tenis, squash, badminton – Badminton, squash, hokej, golf nebo fotbal si můžete zahrát ve sportovním areálu Club Classic v Brně. Připraveny jsou tenisové kurty, golfový simulátor, hřiště na beach volejbal, posilovna a výuka tenisu. Vyzkoušejte sportovní areál Club Classic!

DOMYNO - Sportovní

tenisové kurty, beachvolejbal, fotbal, florbal, ho – Tréninky fyzické kondice v moderním pojetí pro veřejnost i vrcholové sportovce, tenisové kurty, nebo si zahrejte beachvolejbal, fotbal, florbal, hokejbal. A co takhle H.E.A.T. Program, pétanque, sportbar, sportovní firemní akce, turnaje a mnoho dalšího…

Načítání trvalo 0.0591 sekund.