+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenisové vybavení Babolat

Klíčová slova: Batolat, tenisové rakety, tenisové míče, míčky

E-mail: info@tenisobchod.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. prosince 2011

Popis: Babolat se dlouhodobě řadí mezi lídry na trhu ve výrobě kvalitního tenisového vybavení pro profesionály, ale i amatérské hráče. Vyzkoušejte tenisové rakety, míče, výplety či tenisovou obuv značky Babolat.

Web: www.babolat-store.cz

Další související informace

Hrajeme Squash

Squash, Pravidla, Kurty, Rakety, Míčky, Oblečení – Stránky zaměřené na squashové začátečníky poskytují základní informace o pravidlech a vybavení, které budete potřebovat. Pro pokročilé hráče jsou jako inspirace připravena videa, která zachycují při hře squashové profesionály.

Jízdní horská a dětská ko

Jízdní kola, dětská kola, horská kola, cyklo doplň – Prodáváme kvalitní jízdní kola od roku 1993. Specializujeme se na všechny druhy jízdních kol. Od dětských kol až po klasická horská kola. Na e-shopu si můžete objednat z našeho sortimentu jízdních kol a to rychle bez registrace.

Fitness a Kulturistika

posilování,cviky,hubnutí,nabírání,svaly,strava,die – Zde naleznete vše o tom jak správně cvičit.Fitness je sport kde se dostanete k vysněné postavě.Podrobný popis jak správně cvičit na těchto stránkách.Také zde naleznete co jíst aby jste zhubnuli nebo nabrali.bojové sporty

Načítání trvalo 0.0598 sekund.