+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenisový trenér

Klíčová slova: sparingy, tréninky, organizování firemních turnajů

E-mail: nespor14@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2011

Popis: Jsem hráč národní ligy za TJ Start Brno - muži. Mám tuzemské i mezinárodní zkušenosti s trénováním mládeže. Umím nabídnout kompletní tréninkový program za rozumnou cenu - 190 Kč/hod. tenisový trenér Michal NešporMám zkušenosti s výukou mládeže, prakticky od začátečníků. Mohu také hrát sparingy s žáky a dorostenci, kteří již závodně hrají a chtějí si vyzkoušet mužský tenis. Také budu rád poskytovat tréninky a sparing mezinárodním hráčům, kde se přizpůsobím jejich výkonnosti. Systém je postaven tak, že jsem schopen dojet na tenisové dvorce v rámci brněnské MHD. Předpokládá se, že si zájemce sám zarezervuje tenisový dvorec ve svém mateřském oddíle. V případě, že by někdo neměl k dispozici tenisové dvorce, není problém, pokud to budu vědět týden dopředu, tenisové dvorce zabezpečit. V tomto případě není možno provést elektronickou rezervaci, ale je nutné domluvit se telefonicky.

Web: www.trener-tenis.cz/index.php

Další související informace

Účesy

účesy, vlasy – Informačný portál o účesoch. Zaujímavé strihy pre krátke, polodlhé a dlhé vlasy. Účesy vhodné pre spoločenské podujatia, svadby a ďalšie informácie.Tipy a návody na starostlivosť o vlasy. Fotogalérie účesov na rôzne príležitosti

Kryska.cz

katalog firem,katalog odkazů – Kryska.cz je nový katalog odkazů a firem na českém Internetu. Najdete zde podrobné informace o firmách včetně hodnocení, spotřebitelská upozornění a mnohem více. Jednoduché vyhledávání i jednoduchá optimalizace v rámci našeho katalogu.

Výkup bouraných aut - výk

výkup bouraných aut, výkup bouraček, výkup havarov – Výkup bouraných aut.cz, vykupujeme online bouraná auta. Bourané auto je lepší prodat a finance použít na nákup nového nebo ojetého vozu. Výkup havarovaných aut je tak ideálním nástrojem pro snížení ceny nového auta.

Načítání trvalo 2.9815 sekund.