+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tenisový trenér

Klíčová slova: sparingy, tréninky, organizování firemních turnajů

E-mail: nespor14@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 17. srpna 2011

Popis: Jsem hráč národní ligy za TJ Start Brno - muži. Mám tuzemské i mezinárodní zkušenosti s trénováním mládeže. Umím nabídnout kompletní tréninkový program za rozumnou cenu - 190 Kč/hod. tenisový trenér Michal NešporMám zkušenosti s výukou mládeže, prakticky od začátečníků. Mohu také hrát sparingy s žáky a dorostenci, kteří již závodně hrají a chtějí si vyzkoušet mužský tenis. Také budu rád poskytovat tréninky a sparing mezinárodním hráčům, kde se přizpůsobím jejich výkonnosti. Systém je postaven tak, že jsem schopen dojet na tenisové dvorce v rámci brněnské MHD. Předpokládá se, že si zájemce sám zarezervuje tenisový dvorec ve svém mateřském oddíle. V případě, že by někdo neměl k dispozici tenisové dvorce, není problém, pokud to budu vědět týden dopředu, tenisové dvorce zabezpečit. V tomto případě není možno provést elektronickou rezervaci, ale je nutné domluvit se telefonicky.

Web: www.trener-tenis.cz/index.php

Další související informace

Vánoční večírky

vánoční večírek, organizování vánočního večírku – Ušetřete na organizaci vánočního večírku - sestavte si ho sami online! My jej pro Vás zrealizujeme. Vybírejte ze široké nabídky prostor, občerstvení i programu a vytvořte si večírek na míru. Naše agentura pro Vás ověří dostupnost zvolených služeb a zajistí bezproblémový průběh a profesionální organizaci.

Sikovnedarky.cz internet

Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové př – Sikovnedarky.cz Internetový obchod s drobnou elektronikou a dárkovým zbožím.Originální dárky,gadgets,vánoční dárky,dárkové předměty,chovatelské potřeby,auto-moto,sikovnedarky.Sikovnedarky.cz internetový obchod s elektronikou,dárkové předměty,vánoční dárky,chovatelské potřeby,auto-moto.

Školní batohy

krosny, batohy, školní batohy – Vybírat můžete z mnoha produktů – batohy a brašny na notebooky. Online prodej - školní batohy. Máme pohodlné a vychytané krosny, cestovní tašky, kufry, dětské batohy, tašky přes rameno, ledvinky, tašky na notebook.

Načítání trvalo 2.8036 sekund.