+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tepláky na jógu, tajči...

Klíčová slova: tepláky jóga, košile tajči, kalhoty tai-chi

E-mail: martin@teplaky.net

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2010

Popis: Prodej pohodlných kalhot (tepláků) na jógu, tajči, aj. relaxační cvičení, vhodné také na masáže. Tepláky mají univerzální velikost a jsou vhodné pro muže i ženy. Košile a trička ušitá ručně ze 100% bavlny.

Web: www.teplaky.net

Další související informace

Dornova metoda, baňkování

dornova metoda, masáže, baňkování, jóga, plotýnky – Provádíme klasické a rekondiční masáže, sportovní masáže, měkké a mobilizační techniky, Dornovu metodu, Breussovu masáž, Shiatsu Do, baňkování, Thajskou masáž a hawaiskou masáž. Rychlá úleva od bolestí zad, páteře a plotýnek.

Outletové oblečení

outlet, oblečení, tričko, triko, mikina, kalhoty – E-shop zaměřený na prodej oblečení světoznámých modních značek. Veliký výběr zboží, každý měsíc nové a nové modely. Outletové oblečení vybraných světových značek Pepe Jeans, Quiksilver, Abercrombie, Hollister, Tommy Hilfiger a dalších.

Adidas oblečení bundy, te

Adidas tým bundy adidas, tepláky mikiny adidas – Internetový prodej sportovního oblečení Adidas pro týmy. Nabídka mikiny, tepláky, kimona, dresy, funkční prádlo, trička a sportovní obuv adidas.Adidas tým bundy adidas, tepláky mikiny adidas, trička adidas, funkční prádlo kimonona a chrániče pro taekwondo a oblečení pro box.

Načítání trvalo 0.0547 sekund.