+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ SOKOL Stará Lysá

Klíčová slova: stará, lysá, tj, sokol, fotbal, kopaná, muži, ofic

E-mail: ivanspringr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2012

Popis: Oficiální stránky fotbalového oddílu TJ SOKOL Stará Lysá, pod které spadají A mužstvo a žáci. Ve Staré Lysé se hraje fotbal již od roku 1930, avšak nynější mužstvo bylo obnoveno až v roce 1991. Od té doby se ve Staré Lysé hrála nejnižší třída, v roce 2012 se však podařil historický úspěch a A mužstvo postoupilo do III. třídy.

Web: staralysa.funsite.cz

Další související informace

Fifa 09

Fifa, fotbal, Fifa09, fifa 09 – Stránka o Fifa 09 - pokračování nejslavnější fotbalové asociace stvárněné do virtuálního světa. e vyvíjena a designována tak, aby poskytla unikátní hratelnost. S více jak 250 vylepšeními herního jádra bude FIFA konečně skvělým fotbálkem nezávisle na tom, na čem si ji zahrajete.

HRÁČI.info - hodnoť ve fotbalu a hokeji

play off, liga, fotbal, hokej, extraliga – Unikátní systém hodnocení výkonu hráčů ve fotbale, hokeji a dalších sportech. Vyjádřete svůj názor nebo sledujte zápasy, které jste neviděli.

Footbag vystoupení

footbag, freestyle fotbal, vystoupení, exhibice, – Jan Honza Weber - Footbag vystoupení, Freestyle fotbal exhibice - show mistra světa a Evropy. Exhibiční vystoupení je unikátní a originální doprovodný program vhodný pro každý event a pořádanou akci. Soutěž, Workshop, triky s mobilním telefonem, golfovým míčkem, kulečníkovou koulí atd.

Načítání trvalo 0.0839 sekund.