+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ SOKOL Stará Lysá

Klíčová slova: stará, lysá, tj, sokol, fotbal, kopaná, muži, ofic

E-mail: ivanspringr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2012

Popis: Oficiální stránky fotbalového oddílu TJ SOKOL Stará Lysá, pod které spadají A mužstvo a žáci. Ve Staré Lysé se hraje fotbal již od roku 1930, avšak nynější mužstvo bylo obnoveno až v roce 1991. Od té doby se ve Staré Lysé hrála nejnižší třída, v roce 2012 se však podařil historický úspěch a A mužstvo postoupilo do III. třídy.

Web: staralysa.funsite.cz

Další související informace

Chelsea FC

fotbal, Chelsea – Chelsea FC (Londýn) je jedním z nejlepších fotbalových klubů světa. My Vám ho představíme krok po kroku. Vydejte se tedy s námi na cestu, na níž se dozvíte mnoho informací o klubu Chelsea FC London, o klubu Petra Čecha!

FC Svratka

svratka, brno, fotbal, Komín, Žabovřesky, I.B, FC – Internetová prezentace FC Svratka Brno, na kterých jsou podávány aktuální informace o dění v klubu, výsledky, představení hráčů, rozlosování, tabulky atp. FC Svratka hraje I.B třídu Jihomoravského kraje, skupinu A.

Jenpromuže.cz

Muži, relax, jen pro muže – Server věnující se mužům. Chcete si odpočinout, odreagovat se a přitom si přečíst nějaký ten zajímavý článek? Potom je tento server přesně pro vás. Server věnující se mužům. Chcete si odpočinout, odreagovat se a přitom si přečíst nějaký ten zajímavý článek? Potom je tento server přesně pro vás.

Načítání trvalo 0.0767 sekund.