+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ SOKOL Stará Lysá

Klíčová slova: stará, lysá, tj, sokol, fotbal, kopaná, muži, ofic

E-mail: ivanspringr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2012

Popis: Oficiální stránky fotbalového oddílu TJ SOKOL Stará Lysá, pod které spadají A mužstvo a žáci. Ve Staré Lysé se hraje fotbal již od roku 1930, avšak nynější mužstvo bylo obnoveno až v roce 1991. Od té doby se ve Staré Lysé hrála nejnižší třída, v roce 2012 se však podařil historický úspěch a A mužstvo postoupilo do III. třídy.

Web: staralysa.funsite.cz

Další související informace

Fan-Fotbal.cz

Fotbal, e-shop, internetový obchod, fotbalové – Patříte k fanouškům některého z klubů hrajícího některou z elitních evropských lig? Pak jste na správném místě. Fan-Fotbal.cz se totiž specializuje na veškeré zboží o účastnících Premier League, Bundesligy, Serie A a Primera Division. Veškerý sortiment pochází z oficiálních klubových kolekcí. Na stránkách obchodu můžete zakoupit například klubové a hráčské dresy, moderní i retro trika, tréninkové soupravy, mikiny a zimní bundy nebo nejrůznější suvenýry. Samozřejmostí je také dámské a dětské zboží. Pokud tak chcete dát svému okolí velkolepě najevo, jaký fotbalový klub má Vaše sympatie, neváhejte a navštivte nás.

Fotbal Popice

Fotbal popice, popice, fotbal, tj sokol, hriste – TJ Sokol popice - internetové stránky fotbalového klubu. Naleznete zde veškeré dotupné informace o TJ Sokol popice. Dále stránky obsahují volnou diskuzi, fotogalerii, videogalerii, rozpis utkání, profily hráčů A a B týmu, historii celého klubu a mnoho dalšího

FotbalJinak - Magazín

sport, fotbal, magazín – Fotbalový magazín, který každý pracovní den přináší kvalitní texty o nejoblíbenější světové hře. Píšeme o tom, co baví nás, proto bude FotbalJinak.cz bavit i vás. Domácí i zahraniční fotbal pod lupou, která nachází to, co se nevejde na zpravodajské servery.

Načítání trvalo 0.0916 sekund.