+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ SOKOL Stará Lysá

Klíčová slova: stará, lysá, tj, sokol, fotbal, kopaná, muži, ofic

E-mail: ivanspringr@gmail.com

Datum vloľení do katalogu: 22. srpna 2012

Popis: Oficiální stránky fotbalového oddílu TJ SOKOL Stará Lysá, pod které spadají A mužstvo a žáci. Ve Staré Lysé se hraje fotbal již od roku 1930, avšak nynější mužstvo bylo obnoveno až v roce 1991. Od té doby se ve Staré Lysé hrála nejnižší třída, v roce 2012 se však podařil historický úspěch a A mužstvo postoupilo do III. třídy.

Web: staralysa.funsite.cz

Další související informace

Babylon Cup!

Babylon Cup, turnaj, malá kopaná, fotbal, babylon – Stránky dvoudenního turnaje v malé kopané, s doprovodnými akcemi, který se koná ve fotbalovém areálu v Jaroměři. Turnaj je určen pro všechny neregistrované i regostrované amatérské i profesionální hráče, v jakémkoliv věku.

SK Slavia Praha 2004

fotbal, slavia – Webové stránky fotbalového týmu SK Slavia Praha - ročník 2004. Na webu najdete informace o našich fotbalových nadějích, realizačním týmu a o událostech, který náš tým v nejbližší době čekají. Součástí webu je i fotogalerie a videogalerie z akcí, kterých jsme se zúčastnili.

Janzusport - sportovní oblečení

sportovní oblečení, obuv, fotbal, e-shop, obchod – Internetový obchod zaměřený na prodej sportovního oblečení, obuvi a doplňků pro volný čas od světových značek za velmi nízké ceny. Možnost spolupráce s fotbalovými kluby.

Načítání trvalo 0.0906 sekund.