+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ Tatran Miřetice dorost

Klíčová slova: dorost TJ Tatran Miřetice, I. třída skupina A

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: TJ TATRAN MIŘETICE dříve SK MIŘETICE Historický okamžik nastal patnáctého května ve dvacet hodin, kdy vznikl fotbalový klub pod nazvem SK Miřetice. Na jeho tradici pokračuje TJ Tatran. Vše začalo za okupace K založení fotbalového oddílu přispěla hlavně touha místní mladé generace po sportovním a kulturním vyžití. V období druhé světové války byly zakázány taneční zábavy, a tak mládež hledala vhodnou příležitost k uplatnění ve volném čase

Web: www.dorost.php5.cz

Další související informace

Levné notebooky, PC

E-Shop se širokou nabídkou notebooků a PC s výhodn – E-Shop se širokou nabídkou notebooků a PC s výhodným poměrem cena a výkon. Počítače nové, krátce používané a repasované. Nabídka značek: ACER, ASUS, DELL, HP, SONY VAIO, TOSHIBA, IBM LENOVO. Možný osobní odběr. Vlastní servisní středisko.

Závěsy a záclony

závěsy, záclony, závěsy a záclony, závěsy do okna – Závěsy a záclony, široký výběr. Zajistíme kompletní řešení pro vaše okna. Zařizujeme a vybavujeme privátní prostory, byty, rodinné domy, ale i veřejné interiéry, hotely a restaurace.

PR a tiskové zprávy

PR a tiskové zprávy – Máte novou tiskovou zprávu? Jednoduše a rychle ji přidejte na náš propagační web a oslovte potenciální nové návštěvníky.

Načítání trvalo 0.0536 sekund.