+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJ Tatran Miřetice dorost

Klíčová slova: dorost TJ Tatran Miřetice, I. třída skupina A

Datum vloľení do katalogu: 15. kv?tna 2012

Popis: TJ TATRAN MIŘETICE dříve SK MIŘETICE Historický okamžik nastal patnáctého května ve dvacet hodin, kdy vznikl fotbalový klub pod nazvem SK Miřetice. Na jeho tradici pokračuje TJ Tatran. Vše začalo za okupace K založení fotbalového oddílu přispěla hlavně touha místní mladé generace po sportovním a kulturním vyžití. V období druhé světové války byly zakázány taneční zábavy, a tak mládež hledala vhodnou příležitost k uplatnění ve volném čase

Web: www.dorost.php5.cz

Další související informace

Obchod Angel

Dětské hrací deky, fusaky a zavinovačky – Internetový obchod Angel nabízí maminkám skvělý textil pro jejich miminka i děti, a to dětský textil z těch nejlepších materiálů a české výroby. Dětské hrací deky, fusaky a zavinovačky, dětské kapsáře k posteli i do auta, ohrádky pro miminka a další.

Manga

manga a anime, manga, anime – Vstúpte s polu s nami do sveta populárnych japonských komiksov manga a anime. Na našom webe sa dozviete viac informácií o najobľúbenejších japonských komiksoch ako sú Naruto, Šaman King alebo napríklad Haibane Renmei.

Penzion a restaurace U Tkadlen v Jindřichově Hradci

Penzion a restaurace U Tkadlen, ubytování v – Penzion u Tkadlen se nachází ve středověkých koželužských domech v romantickém prostředí podhradí jindřichohradeckého zámku na břehu řeky Nežárky.Penzion u Tkadlen poskytuje ubytování v 1 až 4 lůžkových pokojích o celkové kapacitě 61 lůžek. Součástí nabídky je i mezinárodně rozšířený systém ubytování Youth Hosteling. Naši hosté mohou zdarma využívat parkoviště v uzavřeném areálu. Pro rekreaci a sportovní vyžití je k dispozici půjčovna kol a lodiček.

Načítání trvalo 3.2647 sekund.