+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

TJS Straník

Klíčová slova: tjs straník, fotbal, straník

E-mail: klikator@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 29. dubna 2009

Popis: Fotbalový klub TJS Straník, účastník fotbalových soutěží okresu Nový Jičín. Oficiální stránky klubu, kde se dozvíte veškeré informace o A týmu, ale také o mldáežnických týmech dorostu a žáků. TJS Straník

Web: www.fcstranik.blog.cz

Další související informace

Sport na mobil

sport, animace, melodie, hudba, fotbal, hokej – Vše o sportu na mobil - fotbal a hokej, mistrovství světa, obrázky sportovců, hymny fotbalových klubů, fandění a zvuky ze stadiónů, fotbalové vlajky a zástavy a další sporty - golf, volejbal... Hry, hudba a melodie na téma sport.

Přáteláky.CZ

přáteláky, fotbal, florbal, volejbal, stolní tenis – Proč skončit s aktivním sportováním hned po sezóně a začít až před sezónou?? Pojďte si zahrát Přáteláky.CZ :-) Proč skončit s aktivním sportováním hned po sezóně a začít až před sezónou?? Pojďte si zahrát Přáteláky.CZ :-)

Sportovní výsledky

fotbal, hokej, golf, tenis, atletika, sázky – Na mém blogu naleznete aktuální sportovní výsledky. Sportovní aktuality: fotbal, hokej, golf, tenis, atletika, sázky, motosport, basketbal, NBA, NHL, poker, Texas holdem. Nabízím tipy na výsledky utkání.

Načítání trvalo 2.2655 sekund.