+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tour de France

Klíčová slova: Tour de France

E-mail: bejcak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: České stránky věnované nejprestižnějšímu a nejslavnějšímu světovému cyklistickému etapovému závodu Tour de France. Mapy a profil jednotlivých etap, startovní listina, výsledky, live okno a mnoho zajímavostí okolo závodu.

Web: tourdefrance.ic.cz

Další související informace

Tossa de mar

Tossa de Mar,Girona,Besalú, – Každého kdo se ocitne na centrální pláži Tossa de Mar okamžitě upoutá nádherný, skoro až kýčový hrad na útesu. Zdání ovšem klame. Nejde o hrad. Z pláže vidíte středověké opevněné město s mohutnými hradbami . Tossa de Mar je jediné město na katalánském pobřeží, kde zůstalo opevnění zachováno v takovém rozsahu. Tato opevněná nejstarší část města se nazývá Villa Vella.Teprve v patnáctém století se město začalo rozrůstat mimo své hradby.

CzechRepublic sightseeing

sightseeing ,prague walks, tour to, Prague – Sightseeing around the Czech Republic, Konopiste, Prague, Cesky Krumlov, Kutna Hora, Karlstejn. We arrange you a tour, where you can admire the beauty of the Czech Republic's countryside and memorials. Experience the unforgettable trip with us! Contact us now!

Obchodování s opcemi

banc de binary, forex, binární obchodování, finanč – Banc de Binary je přední světový poskytovatel obchodování opcemi a finančních služeb působící ve více než 80 zemích celého světa. K dispozici je tým vysoce kvalifikovaných odborníků, finančních poradců a IT specialistů.

Načítání trvalo 0.0983 sekund.