+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tour de France

Klíčová slova: Tour de France

E-mail: bejcak@seznam.cz

Datum vloľení do katalogu: 19. ?ervna 2010

Popis: České stránky věnované nejprestižnějšímu a nejslavnějšímu světovému cyklistickému etapovému závodu Tour de France. Mapy a profil jednotlivých etap, startovní listina, výsledky, live okno a mnoho zajímavostí okolo závodu.

Web: tourdefrance.ic.cz

Další související informace

Guy de Maupassant

Guy de Maupassant, Miláček, Kulička, naturalismus – Životopis francouzského spisovatele, publicisty a dramatika. Mezi jeho nejvýznamnější díla patří román Miláček a povídka Kulička. Jedná se o naturalistického autora konce 19. století. Jsou zde i citáty Guy de Maupassanta.

Sixty69Nine - Datch De Pu

De Puta Madre, Von Dutch, Datch, – Internetový multibrandový obchod oficiálního distributora značek Datch, Von Dutch a De Puta Madre 69 s podporou kamenné prodejny v Praze a v Brně. V nabídce jsou trička, bundy, mikiny, košile, obuv. Outlet, dámská a pánská kolekce.

Virtuální prohlídky

virtuální prohlídky panorama tour scéna 360 3D – Virtuální prohlídky Vás dostávají do daného prostředí tak, jako byste se tam nacházeli fyzicky. Dovolují Vám tedy seznámit se detailně s prostředím, aniž byste udělali krok od Vašeho počítače. Tato novodobá forma prezentace se díky stále rychlejšímu internetovému připojení stává součástí mnoha webových stránek za účelem reklamy. Díky virtuální prohlídce si můžete prohlédnout prostor ve směru horizontálním (360st) a rovněž směru vertikálním (180st). Virtuální prohlídka se tvoří z fotograficky nasnímaného okolí. Fotografie jsou zpracovány a výsledkem je fotorealistický pohled. Jednotlivé virtuální prohlídky se mohou vzájemně spojovat a pak tvoří virtuální tour. Výsledným produktem je digitální soubor, který doplňujeme vhodnou grafikou podle přání zákazníka. Tento soubor je spustitelný na počítači buď přímo z disku nebo z internetu. Virtuální prohlídky vytváříme ve formátu Macromedia Flash nebo QuickTime VR. Neváhejte a prezentujte se s námi virtuálně!

Načítání trvalo 1.9262 sekund.