+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Trenér pro mě

Klíčová slova: trenér trenéři fitness posilovna cvičení

E-mail: regs@trenerprome.cz

Datum vloľení do katalogu: 9. z??? 2010

Popis: Trenér pro mě - získejte možnost cvičit s trenéry podle své volby! Jsme dnes nejmodernější portál nabízející služby osobních trenérů. Licencovaní trenéři z Prahy a dalších měst ČR nabízí své služby.

Web: www.trenerprome.cz

Další související informace

Aerospinning

spinning, aerospinning, indoor, cycling, fitness – Aerospinning je unikátní dynamický tréninkový program jízdy na stacionárním kole kombinující prvky spinningu, aerobiku a fitness. Výrazně se odlišuje od běžného indoor cyclingu provozovaného pod značkou SPINNING.

Bosu Lena

cvičení bosu, bosu lena, bosu prosec, bosu skutec, – Cvičení BOSU komplexně posiluje svaly celého těla, zpevňuje šlachy a vazy, zajistí lepší koordinaci pohybu, držení těla a jako každá fyzická aktivita má pozitivní vliv na kardiovaskulární systém a redukci tuku. Odměnou Vám tedy bude štíhlejší postava, pevnější tělo a pravidelné cvičení může pomoci i odstranit bolesti zad a šíjových svalů.

Osobní fitness trenér

Osobní fitness trenér Praha, Výživový poradce – Pokud hledáte fitness trenéra, který Vám pomůže shodit nadbytečná kila, zformuje postavu, dostane do kondice, zvýší sebevědomí, tak jste tu správně. Jmenuji se Štěpán Vaňous a dle vašich možností a cílových požadavků, Vám sestavím trénink ušitý na míru. Pomohu Vám v kompletní oblasti fitness. S mojí pomocí brzy dosáhnete Vašeho cíle.

Načítání trvalo 0.0693 sekund.