+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Turnaje v kuličkách

Klíčová slova: kuličky, turnaje

E-mail: reg@kulicky.com

Datum vloľení do katalogu: 21. ??jna 2007

Popis: Český kuličkový svaz zve hráče všech věkových kategorií na své turnaje.

Web: www.kulicky.com

Další související informace

Kuličky

kuličky, weblog – Weblog o kuličkových turnajích pro dospělé i mládež pořádaných kluby sdruženými v Českém kuličkovém svazu. Naleznete zde různé tipy pro hráče i pořadatele, informace ze zákulisí kuličkového sportu a návrhy pro výkonný výbor Českého kuličkového svazu.

Sinclair ZX Spectrum

Sinclair, Amstrad, Didaktik, ZX Spectrum, Gama, M – Stránky vìnované osmibitové herní legendì Sinclair ZX Spectrum. Sinclair ZX Spectrum, mezi fanoušky oznaèovaný jako Speccy, je 8bitový domácí poèítaè, pùvodnì vyrábìný ve Velké Británii v 80. letech 20. století firmou Sinclair Research pozdìji firmou Amstrad. Sinclair ZX Spectrum se stal natolik úspìšný, že se ve svìtì zaèaly vyrábìt jeho klony - v bývalém Èeskoslovensku to byly poèítaèe Didaktik Gama, Didaktik M a Didaktik Kompakt.

airsoft, paintball a army shop

paintball, paintball zbrane, paintball kulicky, pa – prodavame airsoft paintball a army vyaveni a prislusenstvi jako jsou zbrane helmy kulicky zasobniky obleceni ochranne bryle soucastky do zbrani kolimatory batohy cepice a jine ruzne vybaveni a prislusenstvi

Načítání trvalo 0.0633 sekund.