+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Tým Tornádo - Foosball

Klíčová slova: foosball stolní fotbal fotbálek

Datum vloľení do katalogu: 19. dubna 2008

Popis: Foosball Otrokovice - stránky věnované stolnímu fotbálku. Tým Tornádo hraje ve zlínském kraji. Fotky ze zápasu, natočené a udělané videa od Vampa. Diskuze o stolním fotbálku. Ankety a reportáže z utkání. Turnaje ve stolním fotbálku

Web: tornado-foos.blog.cz/

Další související informace

Stolní fotbal

stolní fotbal, stolní fotbaly, stolní fotbálek – Provoz, prodej a pronájem stolních fotbalů, jukeboxů a kulečníků. Zajištění náhradních dílů, oprav a kompletního servisu. Navštívte naše stránky a vyberte si stol ktorý sa vám hodi - sme tu len pre vás.

TUBU.cz

nákupní centrum, tubu.cz, šipky, stolní fotbal – Nákupní centrum specializované na hračky značek Lego, Mattel a Hasbro. Nabízíme též sportovní potřeby na stolní tenis, stolní fotbal, šipky, poker a kulečník. Dále u nás zakoupíte počítače, notebooky, pevné disky, monitory a další.

Prodej počítačů a LCD mon

počítače, stolní počítače, monitory, lcd monitory – Internetový eshop prodávající stolní počítače a LCD monitory. Sortiment je přehledně třízen a vybrán s veškerou pečlivostí ku spokojenosti zákazníka. Všechny počítače a monitory jsou od prověřených světových značek.

Načítání trvalo 2.7415 sekund.