+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodné pólo Bratislava

Klíčová slova: vodné pólo, plávanie, plavecký kurz, Bratislava,

E-mail: admin@pwpt.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Pressburg Water Polo team je moderný športový klub zameraný na vodné pólo, plávanie a zdravý životný štýl, určený pre deti a mládež. Tréningový proces a plavecké kurzy prebiehajú na ZŠ Majerníkova 62 v Bratislave, Dlhé diely, Slovensko.

Web: pwpt.sk

Další související informace

Hotel Aston, Bratislava

hotel bratislava, business hotel – Moderní business hotel v širším centru Bratislavy, velkoryse řešené prostorné pokoje s klimatizací, stylová hotelová restaurace, moderní konferenční místnosti, elegantní a příjemné prostředí, hotelové služby s vysokým standardem.

Mgr. Martina Mrázová - St

jazyk, němčina, kurz, výuka, překlad, tlumočení – Specializovaná výuka německého jazyka v Hradci Králové. Soukromé a firemní kurzy němčiny pro manažery a skupiny, odborná němčina: obchodní němčina, němčina pro lékaře, tlumočení a překlady z němčiny do češtiny a naopak.

Kurzy inline bruslení

kurzy, kurz, bruslení, inline, in-line – Pořádáme kurzy bruslení pro začátečníky, kteří na bruslích nikdy nestáli. Kurzy bruslení pro mírně pokročilé, kteří neumí bezpečně stát na bruslích nebo brzdit. Kurzy bruslení pro pokročilé, kteří se chtějí naučit přešlapovat, jízdu pozadu, triky s kelímky a další náročnější techniky. Kurzy bruslené pro děti, v kterých naučíme děti pomocí her a zábavných soutěží bezpečně bruslit a zastavit.

Načítání trvalo 0.0946 sekund.