+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodné pólo Bratislava

Klíčová slova: vodné pólo, plávanie, plavecký kurz, Bratislava,

E-mail: admin@pwpt.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Pressburg Water Polo team je moderný športový klub zameraný na vodné pólo, plávanie a zdravý životný štýl, určený pre deti a mládež. Tréningový proces a plavecké kurzy prebiehajú na ZŠ Majerníkova 62 v Bratislave, Dlhé diely, Slovensko.

Web: pwpt.sk

Další související informace

High Voltage - Školeni, testování a elektro

školení, test, kurz, IT, ecdl, prometric, rekvalif – Zabýváme se školením v oblasti výpočetní techniky založené na vysoké kvalitě s možností otestovat si své získané znalosti prostřednictvím ECDL testů. Naše školení vedou vždy kvalifikovaní lektoři s vysokou odbornou znalostí, profesionálním vystupováním a přesto lidským přístupem. Další možností je získání rekvalifikace v oboru elektro a to pro platný paragraf 5 až 10

Babylon.sk

Babylon, Diskotéky, Diskotéky Bratislava, Babylon. – Diskotéky, nočný život a zábava. Na čo si dať pozor? Kde miešajú najlepšie drinky na Slovenskú? Bary, diskotéky, nočné kluby - to všetko môžete nájsť na našom webe. Baví vás takzvaný hanging out? Potom neváhajte!

Psychoterapie Bratislava

psychoterapie Bratislava, psychoterapie Bratislava – Psychoterapie Bratislava - psychoterapeutické a psychologické terapie a poradenství v Bratislavě. Psychoterapie emočních a sociálních problémů - online psychoterapeut a psycholog v BA.

Načítání trvalo 0.0548 sekund.