+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vodné pólo Bratislava

Klíčová slova: vodné pólo, plávanie, plavecký kurz, Bratislava,

E-mail: admin@pwpt.sk

Datum vloľení do katalogu: 11. ?nora 2011

Popis: Pressburg Water Polo team je moderný športový klub zameraný na vodné pólo, plávanie a zdravý životný štýl, určený pre deti a mládež. Tréningový proces a plavecké kurzy prebiehajú na ZŠ Majerníkova 62 v Bratislave, Dlhé diely, Slovensko.

Web: pwpt.sk

Další související informace

Hotel Aston, Bratislava

hotel bratislava, business hotel – Moderní business hotel v širším centru Bratislavy, velkoryse řešené prostorné pokoje s klimatizací, stylová hotelová restaurace, moderní konferenční místnosti, elegantní a příjemné prostředí, hotelové služby s vysokým standardem.

Neflákám se

práce, brigáda, kurz, podnikání, zájezdy, charita – Nabídka příležitostí pro aktivní lidi. Obsahuje odkazy na nabídky zaměstnání, brigád, kurzů, nástavbového studia, studia v zahraničí, na možnosti cestování, sportovního vyžití i pomáhání potřebným. Dává návody pro psaní životopisu, pro volbu povolání, pro zahájení podnikání.

Eduwork o.s.

kurz, seminář, webinář, školení, výuka, vzdělávání – Kurzy, školení a semináře pro širokou veřejnost, školy a firmy. ICT vzdělávání v oblasti práce na dálku, pro interaktivní tabule, interaktivní vzdělávání a online školení. Poradenství a kurzy pro osobnostní rozvoj se zaměřením na talent a silné stránky. Příprava projektů a čerpání dotací z rozpočtu EU.

Načítání trvalo 2.9178 sekund.