+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VP servis

Klíčová slova: výškové práce, horolezectví, horolezecká škola,

E-mail: radek.vopat@lezeckaskola.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2010

Popis: Školení bezpečnosti práce pro osoby provádějící výškové práce pomocí horolezecké techniky. Horolezecká škola a outdoorové aktivity pro veřejnost. Prodej, půjčovna a revize horolezeckých potřeb značek Rock Empire, Petzl, Beal, Tendon, Lanex, Ocún, Rock Pillars, Singing Rock, Kong a Camp. Poradenské služby, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky.

Web: www.lezeckaskola.cz

Další související informace

Štukatér

štukatérské, práce, štukatér, štukatérství, – Štukatérské práce - štukatérská obnova a restaurování ozdobných fasád a interiérů, fasádních prvků z malty, sádry, štuku, betonu a umělého kamene. Vyžádejte si informace: http://www.stukater.eu/napiste-nam/ Libor Krpata - štukatérství - klasika Ke koupališti 1433 473 01 Nový Bor Mob: +420 777 113 361 E-mail: libor.krpata@stukater.eu www.stukater.eu

Jazyková škola, jazykové

Jazyková škola, jazykové kurzy, výuka angličtiny, – Jazyková škola v Pardubicích nabízí jazykové kurzy, doučování, pomaturitní studium, firemní jazykové kurzy, individuální výuku. Výuka angličtiny, němčiny, španělštiny a francouzštiny je certifikována dle ISO.

Čtvrtečka malování a stěh

Stěhování, malování, lakýrnické práce, – Čtvrtečka nabízí stěhování nejen ve městě Praha, Brno a Ostrava. Poskytuje stěhování všeho druhu - stěhování bytů a kanceláří, stěhování archivů a knihoven, stěhování skladů i stěhování kancelářské techniky a prodej krabic na stěhování. Dále nabízí malování, malířské a lakýrnické práce, úklidové práce, likvidaci komunálního odpadu a skladování.

Načítání trvalo 0.0817 sekund.