+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

VP servis

Klíčová slova: výškové práce, horolezectví, horolezecká škola,

E-mail: radek.vopat@lezeckaskola.cz

Datum vloľení do katalogu: 6. listopadu 2010

Popis: Školení bezpečnosti práce pro osoby provádějící výškové práce pomocí horolezecké techniky. Horolezecká škola a outdoorové aktivity pro veřejnost. Prodej, půjčovna a revize horolezeckých potřeb značek Rock Empire, Petzl, Beal, Tendon, Lanex, Ocún, Rock Pillars, Singing Rock, Kong a Camp. Poradenské služby, bezplatné konzultace pro optimalizaci výběru vhodného vybavení s ohledem na Vaše zaměření a zapůjčení prodávaného zboží k praktickému vyzkoušení v našem prodejním skladu v Tisé. Realizace výškových prací našimi odborně způsobilými pracovníky.

Web: www.lezeckaskola.cz

Další související informace

Výškové práce

Pokrývačství, klempířství, výškové práce, kácení – Provádíme pokrývačské a klempířské práce, kácení stromů, péče o zeleň, výškové práce, nátěry, bourání ve výškách, umisťování reklam a vánočních výzdob, odklízení sněhu a ledu ze střech, montáž teplených kabelů do okapů. Pracujeme po celé ČR

Čistenie studní

výškové práce, umývanie okien – Poskytovanie služieb v oblasti výškových prác pomocou horolezeckej a speleologickej techniky. Pílenie ťažko prístupných stromov po častiach. Robíme aj zváračské práce, nátery, ošetrovanie oceľových a klampiarskych konštrukcií, alebo aj osvetľovacie práce.

Pražské soukromé mateřské

Soukromá mateřská škola, Praha, soukromé mateřské – Chcete zjistit, jaké jsou možnosti soukromých mateřských škol v Praze a nejbližším okolí? Díky naší pravidelně aktualizované mapě Prahy si pohodlně a rychle naleznete soukromou mateřskou školu, která vám bude vyhovovat nejvíce.

Načítání trvalo 3.2677 sekund.