+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vybavení posiloven

Klíčová slova: realizace komerční posilovny, profesionální posilo

E-mail: fitbau@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2014

Popis: FITBAU se zaměřuje na realizaci a vybavení posiloven. Dodává profi cardio stroje, profi posilovací stroje, stroje na rehabilitaci i funkční trénink, činky, osy, kotouče a podlahy. 20 let zkušeností v tomto oboru, vlastní sklady, stroje vyráběné zejména v USA. Zákazníkům vždy pomáhá s návrhem a doporučuje vybavení posiloven, vytvoření 2D a 3D návrhy posilovny, rozvržení zón. Všechny stroje doručuje, instaluje a provádí jejich záruční i pozáruční servis.

Web: www.fitbau.cz

Další související informace

Alterna - péče o vlasy

alterna, luxusní, profesionální vlasová kosmetika – Alterna vlasová kosmetika je svým složením a technologií nejluxusnější kosmetikou na světě. Alterna má prokazatelné výsledky. Používá ji řada celebrit, které se pyšní tím, že vlasy mají krásné díky Alterně. Alterna je zárukou kvality.

Údržba a realizace zahrad

realizace a údržba zahrada – Kvalitně provedená údržba zahrady spočívá v pečlivé úpravě zeleně sečením trávníku, stříhání živých plotů, zařezáním křovin a zkracování Thují, kácením stromů či přesazováním květin a dřevin. Tyto úkonu do důsledku splníme včetně jiných služeb v péči o zahradu - vybudování záhonů a skalek až po odvoz bio odpadu.

Kuchynske noze KAI

kuchynske, noze, KAI, japonske, profesionalni – Japonské profesionální kuchyňské nože KAI jsou světovou jedničkou mezi kuchyňskými noži. Tyto nože používají nejlepší světoví kuchaři na přípravu sushi a jiných specialit. Kvalita materiálu a bezkonkurenční ostrost jsou v harmonii s nízkou cenou.

Načítání trvalo 0.0549 sekund.