+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vybavení posiloven

Klíčová slova: realizace komerční posilovny, profesionální posilo

E-mail: fitbau@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2014

Popis: FITBAU se zaměřuje na realizaci a vybavení posiloven. Dodává profi cardio stroje, profi posilovací stroje, stroje na rehabilitaci i funkční trénink, činky, osy, kotouče a podlahy. 20 let zkušeností v tomto oboru, vlastní sklady, stroje vyráběné zejména v USA. Zákazníkům vždy pomáhá s návrhem a doporučuje vybavení posiloven, vytvoření 2D a 3D návrhy posilovny, rozvržení zón. Všechny stroje doručuje, instaluje a provádí jejich záruční i pozáruční servis.

Web: www.fitbau.cz

Další související informace

Fotogalerie zimní zahrady

Fotogalerie zahrady, zimní, prostory, realizace – Zahrady jsou oblíbené relaxační prostory. To platí především o zimní zahrady, které rozšiřují obytnou plochu domu. Stává se zelenou oázou, ve které si odpočinete od každodenního stresu jako na soukromé dovolené. Není tedy divu, že je o zimní zahrady stále větší zájem. Vzhled domu totiž oživí zvenku i zevnitř, do bydlení vnáší zcela novou kvalitu. Zimní zahrada může být přistavěna k již hotovému domu, lze ji vytvořit i na terase bytu. Tento typ zahrad je jasným důkazem toho že není nemožné být zahrádkářem i přes zimu. Ve speciálním zimním skleníku můžete pěstovat vaši floru podle gusta. Tvar zimní zahrady je na fantazii stavitele.

Průmyslové pozemky

komerční pozemky,pozemky pro podnikání,pozemky – Pozemky Komerční zóny Kladno – Buštěhrad se nacházejí v České Republice 15 km na severozápad od hlavního města Prahy ve Středočeském kraji. Prodávané pozemky se nacházejí ve dvou lokalitách o velikosti 5 ha a 16 ha. Vzhledem k blízkosti hlavního města, mezinárodního letiště a rychlostních silnic R6 a R7 je toto území vhodné pro umisťování podnikatelských aktivit. Umístění na okraji města Kladna, průmyslového centra, zaručuje dostatek kvalifikované pracovní síly.

inzenyring

sprava budov, realizace staveb, projekce, facilit – Inženýrská činnost při přípravě a realizaci pozemních a dopravních staveb,organizace výběrových řízení, technický dozor investora, poradenská činnost, správa budov a optimalizaci nákladů na provoz,reporting.

Načítání trvalo 0.0524 sekund.