+ Přidat odkaz zdarma
+ Objednat placený zvýhodněný odkaz
+ Provizní systém

Vybavení posiloven

Klíčová slova: realizace komerční posilovny, profesionální posilo

E-mail: fitbau@anawe.cz

Datum vloľení do katalogu: 16. ledna 2014

Popis: FITBAU se zaměřuje na realizaci a vybavení posiloven. Dodává profi cardio stroje, profi posilovací stroje, stroje na rehabilitaci i funkční trénink, činky, osy, kotouče a podlahy. 20 let zkušeností v tomto oboru, vlastní sklady, stroje vyráběné zejména v USA. Zákazníkům vždy pomáhá s návrhem a doporučuje vybavení posiloven, vytvoření 2D a 3D návrhy posilovny, rozvržení zón. Všechny stroje doručuje, instaluje a provádí jejich záruční i pozáruční servis.

Web: www.fitbau.cz

Další související informace

Komerční nemovitosti - pr

komerční nemovitosti, komerční nemovitosti – Hledáte komerční nemovitosti k prodeji ? Nabízíme komerční nemovitosti k prodeji z celé ČR. Potřebujete s koupí komerční nemovitosti poradit? Neváhejte nás kontaktovat pro více informací na tel. 800 227 227

Jaroslav Urbánek, sochař

Sochy, sochař, obrazy, malíř, reliéfy, realizace – Stránka známého českého sochaře Jaroslava Urbánka. Krom sochaření se také věnuje malbě, tvorbě reliéfů a různých realizací.

Profesionální fotografie

Profesionální fotografie – Ohromte hosty překrásnými fotografiemi Vašeho hotelu, apartmánu nebo restaurace. Každý den si fotografie Vašeho hotelu prohlíží stovky lidí. Nenechte je odejít jinám kvůli nekvalitním nebo starým fotografiím.

Načítání trvalo 2.6285 sekund.